מונוכרומטיות חמה במושב נורדיה

מונוכרומטיות חמה במושב נורדיה

המעצבת תהילה גור מציגה בית פרטי הטובל בירוק, שעוצב מחדש על ידה ומאזן בין פלטת צבעים מונוכרומטית לתחושת בית חמה ונעימה

מאת: ענת שי-לאור (צילומים: יואל אליווה)
Designer סגנון חיים

משפחה בת 4 נפשות ביקשה לעצב את ביתה באופן שתתקבל בו הרגשה יוקרתית ועדכנית, ביתית ומזמינה, ובחרה במעצבת תהילה גור. הבית טובל בירוק ולו חלונות גדולים הפונים אל החוץ, לכן היה חשוב לדיירים ולמעצבת לשמור על עיצוב בקו "שקט", ולתת לטבע את במת הכבוד. הוא עבר מהפך כולל, כל החדרים שודרגו במלואם, החל מתוכניות החשמל והאינסטלציה וכלה בחלוקת החללים ועיצובם, רוצף ורוהט מחדש. "הזוג", לדברי גור, "היה קשוב וזרם איתי ונתן לי להוביל את התהליך".

פלטת הצבעים בבית מונוכרומטית ומורכבת מלבן, אפור ושחור, עם נגיעות בזהב אופנתי. גיאומטריות מודרנית מוסיפה עדכניות ומופיעה בחדרי הרחצה, בקיר המרכזי בסלון, ומשתלבת בדלתות הפנים הלבנות, של חברת "דלתות פנדור". בעיצוב הבית השתמשה גור בעיקר בחומרים טבעיים – עץ, בטון וברזל. השימוש בחומרים אלה, הפריטים המשלימים, השטיח התכלכל, הכריות ודלתות הפנים היפהפיות – מאזנים האחד את השני והתוצאה הרמונית ומרשימה.

לחצו להגדלה

טיפ מהמעצבת: כדי שכל פרט בעיצוב הסופי ייראה ויעבוד מושלם ולאורך שנים, מקפידה גור לא להתפשר ולעבוד עם הספקים האיכותיים והאמינים בשוק.

קחו כדוגמה את דלתות הפנים בבית: בגלל דרישתה שיהיו עמידות, חזקות ומבודדות מרעש, הזמינה אותן המעצבת מחברת דלתות פנדור, הידועה והאמינה, שדלתותיה הן הטובות והמעוצבות מסוגן בארץ.

"כמו כן", מסבירה גור, "חשוב לבעלי הבית ולי שהתהליך המורכב של עיצוב בית, הקשה גם כך, יהיה נעים וחלק ועם כמה שפחות מתחים. לכן חשובה מאוד עבודה מול חברות כדוגמת דלתות פנדור, המספקת מוצר מעולה לצד עמידה מוקפדת בלוחות זמנים, שולחת צוות מתקינים מיומן ומקצועי המסוגל בעת הצורך לפתור כל בעיה שצצה במקום, ונותנת שירות ואחריות לאורך שנים".


מעצבת הפנים תהילה גור, רח' מנחם סבידור, פולג, נתניה | טל': 052-2878888 | אתר www.tehilagur.com
לפרטים על דלתות הפנים: דלתות פנדור - www.pandoor.co.il | *5058

תגובות

Comments are closed