לנשנש בלי (יותר מדי) רגשות אשם

לנשנש בלי (יותר מדי) רגשות אשם

כולנו אוהבים נשנושים, אבל מה עושים עם זה שרוב הנשנושים הפופולריים מכילים חומרים לא בריאים? למי יש זמן לעבור בסופר על כל רשימת הרכיבים בכל חטיף, שלא לדבר על להבין מה כתוב בה? מהיום יש לכם דאגה אחת פחות: FoxxyBox - דרך נהדרת לנשנש בלי רגשות אשם

מאת: אלכס קפלונוב-טוב (צילומים: אלכס קפלונוב-טוב)
EAT4YOU סגנון חיים

מה זה FoxxyBox?

חושבים בתוך הקופסה – מנשנשים את מה שבתוכה! FoxxyBox זו דרך נהדרת לגלות חטיפים בריאים וטעימים. בכל קופסה שלנו אנחנו מביאים לכם מוצרים טבעיים, טעימים ובריאים מיצרנים ישראלים. חלקם מוכרים, וחלקם פחות, אבל כולם נבדקו בצורה קפדנית ביותר. חלק גדול מהמוצרים שלנו תוכלו למצוא גם ברשתות הטבע והבריאות השונות. מה שמעיד על האיכות הגבוהה שלהם.

החטיפים שלנו עשויים מ-100% רכיבים טבעיים. חלקם הגדול טבעוני וחלקם גם ללא גלוטן.

מה יש בקופסה?

אנחנו יודעים כמה מעט זמן יש לכם. בוס תובעני, לקוחות, משפחה, דד-ליינים, הכל צריך לקרות עכשיו. בתוך כל זה צריך גם לאכול משהו כדי להעלות את רמת האנרגיה ולהישאר פרודוקטיביים. התוצאה הרבה פעמים היא אכילה לא מאוזנת בכלל ונשנוש ג'אנק פוד בפרט. בדיוק בשביל זה יש את FoxxyBox. הקופסה שלנו מלאה בדברים טעימים, מזינים, בעלי ערכים טובים.

בין היצרנים שאנחנו משתמשים במוצריהם תוכלו למצוא את: כרמית, רפאל'ס, דני וגלית, ברבריא ועוד.

מוכנים לצאת להרפתקה קצרה?

פוקסי בוקס מגיעה ישר אליכם הביתה או למשרד, פעם בחודש, ומאפשרת לכם ליהנות בראש שקט מחטיפים בריאים, מזינים וטעימים. אז תיפרדו יפה מהג'אנק שאתם אוכלים ומההתרוצצות בין חנויות הטבע השונות, ופשוט תזמינו פוקסי בוקס.


מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם foxxy_box או באתר www.foxxyboox.com

תגובות

Comments are closed