הטון עובר לבטון

הטון עובר לבטון

היתרון הברור שיש למשטחי הקוורץ הידועים של חברת אבן קיסר, מקבל חיזוק עם השקת דגם חדש במראה בטון תעשייתי-מחוספס, שפותח בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך

מאת: מיכל אסף (צילומים: טום מניון)
Designer סגנון חיים

מה קורה כשחומר הבנייה הבסיסי ביותר בעולם מצליח להצית את דמיונם של מעצבים ואדריכלים רבים, ובעיקר לקבל חיזוק מגזרת הטכנולוגיות החדשניות? בדיוק מה שקרה כאשר חברת אבן קיסר הישראלית בחרה לעדכן את קולקציית משטחי העבודה למטבח בדגם חדש, במראה בטון.

המגמה של שימוש בחומר בסיסי – פונקציונלי ואפור תרתי משמע, לצרכים דקורטיביים – איננה חדשה. יחד עם זאת, פיתוחים טכנולוגיים שונים בתחום הבטון מעניקים אפשרויות יישום חדשות, ומעצבים ואדריכלים רבים, בארץ ובעולם, עושים שימושים מגוונים ומעניינים בחומר, במגוון טכניקות, גוונים וטקסטורות.

Rugged Concrete 4033, הדגם שהשיקה לאחרונה אבן קיסר, במראה בטון תעשייתי, הינו כזה: ייחודי ופורץ דרך, פרי פיתוח חדשני של החברה, שלראשונה מציגה משטח במראה בטון גולמי ותעשייתי. לראשונה בתולדותיה, יצרה אבן קיסר משטח הטומן בחובו את כל יתרונות משטחי החברה, ומציעה מראה בטון חדשני שנוצר באמצעות יצירת "פגמים" מושלמים ומכוונים, המאפיינים משטחי בטון.

השראה אורבנית

לפני כשנתיים השיקה אבן קיסר שני דגמים השואבים השראה ממראה הבטון, אשר סומן כאחד הטרנדים הבולטים ביותר בעיצוב הבית: Raw Concrete 4004, במראה בטון ייחודי ואפור בגימור מאט, ו-Fresh Concrete 4001, במראה בטון לבן, עדין ונקי, אף הוא בגימור מאט. ניצול התכונות והאיכויות של אבן קיסר, להשגת המראה התעשייתי המושלם, מהווה ערך מוסף משמעותי עבור אדריכלים, מעצבים ולקוחות אשר אוהבים את מראה הבטון אך נרתעים מאיכותו בסביבה הביתית ומהצורך בתחזוקה שוטפת.

התחזקות הטרנד, ושאיפתה המתמדת של אבן קיסר להציג חדשנות עיצובית ופיתוחים טכנולוגיים ייחודיים, הובילו את החברה לפתח את דגם 4033 Rugged Concrete, בהשראה אורבנית ובמראה בטון תעשייתי מדויק.

כך, ולראשונה בתולדותיה, יצרה החברה משטח הטומן בחובו את כל יתרונות משטחי אבן קיסר ומציעה מראה בטון חדשני שנוצר באמצעות יצירת "פגמים" מושלמים ומכוונים, המאפיינים משטחי בטון. הדגם החדש מאפשר לצרכנים ליהנות מהאמירה העיצובית של מראה הבטון התעשייתי הדרמטי, מבלי לוותר על נוחות השימוש, העמידות הגבוהה והתחזוקה הקלה של משטחי הקוורץ. הפגמים הייחודיים, שנוצרו במכוון במשטח, מעצימים את הגוון האפור הכהה ולכן הטמעת המשטח המחוספס במטבחים, או בחדרי אמבטיה, משווה לו מראה דמוי זן ותחושה של סטודיו פתוח.

אלי פייגלין, סמנכ"ל השיווק באבן קיסר מסביר: "הדגם החדש מהווה את גולת הכותרת העיצובית והטכנולוגית של החברה. המראה המחוספס והגולמי ממשיך להוות השראה למעצבים ממגוון תחומים בכל רחבי העולם, והדגם החדש נועד לתת לכך מענה טוב יותר, שכן הוא משמר את האסתטיקה של הבטון ויחד עם זאת מציע את היתרונות הייחודיים למשטחי אבן קיסר".

תגובות

Comments are closed