הכי חכם לבית שלכם

הכי חכם לבית שלכם

מהו בית חכם, מה דרוש כדי שגם לנו יהיו בית או משרד חכם, וכיצד באמת יעניקו לנו החידושים הטכנולוגיים נוחות וישדרגו את איכות החיים שלנו?

מאת: ענת יפה (צילומים: הומיסמרט)
Architecture סגנון חיים

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר את המילה "חכם" בהקשר של מוצרים חשמליים. אם בעבר הלא רחוק המושגים "בית חכם" או "משרד חכם" נתפסו כמותרות או כעניין מורכב ולא נגיש, הרי שהיום מערכות בית חכם זמינות לכל, במחירים שווים לכל כיס וברמת איכות גבוהה. מתוך ראייה זו פיתחה חברת "הומיסמרט" אבזרים חכמים על תשתית החשמל הרגיל, שבאמצעותם ניתן להפוך כל בית ומשרד לחכמים. שילוב מפסקים, שקעים, אינטרקום ואבזרים חכמים אחרים, משנים את חוויית התפעול היומיומית, ההתנהלות האנרגטית ותחושת הביטחון שלנו. אלה, ועוד, הינם ערכים שמקבלים עם השימוש בטכנולוגיה ומוצרי הומיסמרט בביתכם ו/או במשרדכם.

חברת גוגל מציגה את הומיסמרט בתערוכת CES בלאס וגאס

טכנולוגיה פורצת דרך

הומיסמרט הינה חברת הייטק ישראלית המתמחה בפיתוח וייצור בטכנולוגיית ה-IoT (אינטרנט של הדברים), בעלת הכרה של Google Business Partner בתחום ההפעלה הקולית של הבית החכם ,שחברת גוגל בחרה להציגה בתערוכת הטכנולוגיה המובילה בעולם 2018 – CES בלאס וגאס.

    האינטרקום החכם של הומיסמרט

כאשר הטכנולוגיה החכמה מתקדמת, ואיתה ריבוי אפליקציות מיצרנים המציעים שליטה על אבזר אחד או שניים, טכנולוגיית הומיסמרט מאפשרת לשלוט מאותה אפליקציה במקביל על מגוון רחב של מוצרים ומערכות חשמל שונות, כמו: אינטרקום אלחוטי חכם, המאפשר לשוחח ולפתוח את דלת הכניסה לאורח היישר מהנייד, דלתות ושערים חשמליים מבוקרים – הנשלטים ישירות מהנייד בצורה מאובטחת, עם יכולת למתן הרשאות בהתאם לצורכי המשרד או הבניין, ברזים חשמליים נשלטים מרחוק, למניעת נזקי צנרת, הכל בצורה נגישה ובלחיצת כפתור אחת מהאפליקציה הידידותית.

תחשבו כמה זמן ואנרגיה ניתן לחסוך באמצעות "תרחישים" וטיימרים להפעלת מכשירי החשמל, כמה טבעי ופשוט להפעיל הכל באמצעות הקול בלבד: מחברים את הומיסמרט אל אמזון אלקסה/ גוגל אסיסטנט – "עוזרים אישיים" – המתממשקים אל מוצרי הומיסמרט בצורה מאובטחת ומוצפנת. למשל, אומרים good morning, ורואים איך הבוילר והאור נדלקים, התריסים החשמליים נפתחים למפתח הרצוי ועוד.

במטרה להנגיש את הטכנולוגיה והמוצרים, לקחה חברת הומיסמרט בחשבון את הצרכים השונים של קהלי יעד מגוונים, בהתאם לדרישות השונות:

חיסכון באנרגיה/ תשתיות – אם המוטיבציה שלכם היא לחסוך באנרגיה ברמות של כ-30% חיסכון.

יזמים/ קבלנים – המעוניינים לקדם ולשווק את הפרויקט שלהם כחכם, תוך צמצום ניכר בתשתיות החשמל, ההוצאות התפעוליות והאצת זמן הפרויקט.

אדריכלים/ מעצבי פנים – ימצאו היבטים עיצוביים וידידותיים לסביבה, תוך שימוש בטקסטורות וחומרים המשתלבים בצורה טבעית ואשר הופכים כל פרויקט ליוקרתי ובעל היבטים של אוטומציה חכמה וידידותיות לסביבה.

עסקים/ בניינים – ימצאו כי הומיסמרט תורמת משמעותית לשיפור רמת האבטחה של הנכס, ובמקביל ייהנו מנוחות תפעולית מקסימלית עם הרשאות וניהולם בצורה ידידותית לכל.

לקהלים שמתקשים בתנועה, או לאלו שקצת חוששים מטכנולוגיה – באמצעות הנחיה קולית מכשירי חשמל כגון מזגנים/ תריסים/ בוילר – כולם עובדים בהתאם לצורכיהם ורצונם.

לאלה שמעוניינים להשביח משמעותית את שווי הנכס שלהם בעלות לא גבוהה, לכולם הומיסמרט נותנת מענה מושלם עם מערכתיות המתאימה לכל תקציב ולכל צורך בצורה מיטבית.

אז איך הופכים את הפרויקט שלך לחכם?

מתוקף היות הומיסמרט חברה טכנולוגית המובילה בתחומה, ניתנים ללקוחות השונים ערכים רבים וביניהם גם תכנון מקדים, גמישות עיצובית, שילוב בין מערכת חשמל חכם פרטית למערכות ציבוריות שונות הקיימות בבניין. כל אלה, בסופו של דבר, מביאים את הלקוחות ליהנות ממערכת חשמל חכם פרקטית, שתואמת בדיוק לצורכיהם, והכל במחירים אטרקטיביים.

להלן כמה חבילות לדוגמה:

חבילת 6 אבזרים חכמים: 4,937 שקל, כולל מע"מ + התקנה.

חבילת 12 אבזרים חכמים: 8,990 שקל, כולל מע"מ + התקנה.

חבילת 24 אבזרים חכמים: 17,200 שקל, כולל מע"מ + התקנה.

אינטרקום חכם אלחוטי למשרד / בית: החל מ-8,900 שקל, כולל מע"מ.

*המחירים הנקובים לחבילות כוללים עלות התקנה ממוצעת של 250 שקל לנקודה; עלות התקנה סופית תינתן לאחר סיור חשמלאי באתר; עלות התקנה לאינטרקום תינתן לאחר סיור באתר.
*החבילה מתייחסת להתקנה בבית/ במשרד אחד, בכתובת אחת.

מחלקת הפרויקטים זמינה לרשותכם בכל עת. לתיאום פגישת ייעוץ חינם ניתן לפנות ל-054-4710915, או לסרוק את הקוד –


טל': 03-6120351 | www.homismart.co.il | [email protected]

תגובות