החמישייה החדשה

החמישייה החדשה

תחום הרפואה האסתטית שופע חידושים, הנוצרים הודות למחקרים כמו גם להתפתחות הטכנולוגית. חמישה מוצרים וטיפולים המציעים פתרונות יעילים ונוחים מאי פעם, תפסו את תשומת ליבנו

מאת: שחר בן-פורת (צילומים: יח"צ חו"ל)
סגנון חיים שמנת

Stylag Bi-Soft:

רמה חדשה של דיוק ובטיחות

מבית היוצר של Vivacy, היצרנית והמפתחת של חומר המילוי הידוע Stylage, מגיע מזרק BI SOFT, כלי עבודה ארגונומי, המותאם לידיו של הרופא המטפל, מאפשר שליטה, דיוק ובטיחות טובה יותר בהזרקה, וכך יוצר מהפכה בתחום ההזרקות. "בהזרקה של חומצה היאלורונית יש חשיבות רבה להזרקה מדויקת, הן מבחינת המיקום והן מבחינת הכמות", מסביר המנתח הפלסטי ד"ר דב קליין. "זאת, בנוסף לכך שלמטופל ולרופא יהיה נוח ככל האפשר".

לדבריו, כל חומר יש להזריק בעומק שונה של הרקמה, והמזרקים החדשים מאפשרים לבצע עבודה מדויקת וטובה מתמיד. "המזרקים האלה מאפשרים לנו, הרופאים, לעבוד בצורה נוחה ויציבה. עיצוב המזרק מאפשר דיוק ושליטה טובה יותר בהזרקה, הדבר נותן גם לנו וגם למטופלים תחושת ביטחון גבוהה. המזרקים החדשים מגיעים גם בצבעים שונים המותאמים לסדרת מוצרי Stylage, והם מאפשרים זיהוי ויזואלי מיידי למניעת טעויות בזמן העבודה, וכך גם המטופלת יודעת בדיוק מה הוזרק לה".

Desirial:

פתרון לאזורים האינטימיים

חברת Vivacy השיקה את ליין המוצרים הזה, המיועד לטיפול באזור האינטימי הנשי. לדברי המומחית ברפואת נשים ויילוד, ד"ר פאני בר לוי, מדובר בהזרקות של חומצה היאלורונית לנרתיק האישה, היכולות לעזור לנשים בשלב הבלות או בשלב הפוריות, הסובלות מיובש נרתיקי. "המוצר מאפשר הענקת לחות לאזור, והוא מעודד את העור והרקמה הרירית להגביר את ייצור הקולגן".

עבור נשים בגיל מבוגר, הסובלות מאובדן נפח בשפתי הנרתיק החיצוניות, יש מוצר ייעודי, המאפשר לעצב את האזור כך שייראה מלא ואחיד יותר. בנוסף, Desirial יכול לעזור לנשים הסובלות מכאבים במהלך המגע המיני או לנשים לאחר לידה, כדי להשיג ריפוי טוב יותר של צלקות חיתוך כואבות; לנשים צעירות הסובלות מא-סימטריה מולדת של השפתיים החיצוניות; לנשים שחוו ירידה מסיבית במשקל, שינוי הגורם לאיבוד ריקמה באזור; ונשים שסובלות מיובש נרתיקי בולט ואינן יכולות להשתמש בטיפול הורמונלי מקומי. יש לשימוש במוצר הזה תוצאות יוצאות מן הכלל".

לפני ואחרי טיפול Radiesse

Radiesse:

לא רק לאזור הפנים

חומר המילוי מציג מספר חידושים: ראשית, המוצר קיבל אישור של ה-FDA האמריקאי למילוי של גב כף היד – לא רק לאזור הפנים בלבד; שנית, למוצר נוסף לידוקאין, לטובת אלחוש מקומי, וכך הטיפול נוח יותר; שלישית, שימוש ב-Radiesse להצערת אזורים שונים בגוף על מנת ליצור מיצוק ושיפור באיכות העור. ניתן לדלל את הרדיאס ולשנות את תכונותיו ולהתאימו לאזור המטופל, כדוגמת הזרקה לצוואר, מחשוף וזרועות על מנת להעניק הצערה ומיצוק באזור.

המומחה לרפואת עור ולייזר, ד"ר אופיר ארצי, "המרכיב העיקרי של Radiesse הוא חומר ביולוגי עם יותר מ-20 שנה של שימוש בטוח ואפקטיבי במגוון תחומים רפואיים. ניתן לחשוב על הקלציום כפיגום שעליו נוצר קולגן חדש, 9 חודשים לאחר ההזרקה חלקיקי הקלציום מתחילים להיספג והתוצאה הקלינית יכולה עדיין להיראות 12-18 חודשים לאחר מכן.

סמיכות ויכולת ההרמה של Radiesse הופכים אותו למתאים להזרקות עמוקות צמוד לעצם, בעוד הזרקות שטחיות, כגון על גב כף היד, זרועות וצוואר – יכולות להתבצע על ידי דילול החומר ביחסים שונים".

Belotero Balance:

חומר המילוי האידיאלי לאזור העיניים

מוצר זה הינו חלק מליין חומרי המילוי Belotero, המבוסס חומצה היאלורונית, ומיועד להזרקה בשקעי העיניים ובקמטוטים. Belotero Balance נחשב לאחד המוצרים הבטוחים בעולם הרפואה האסתטית והוא מאושר על ידי ה-FDA. "כאשר מטפלים בבעיות כמו קמטוטים, מזריקים לקמטוטים באופן שטחי, עד היום לא היו מוצרים טובים שאיפשרו הזרקה מאוד שטחית ללא היווצרות מראה גבשושי ולא רצוי. ה-Belotero Balance משתלב טוב עם הרקמה הטבעית של העור גם כאשר מזריקים אותו שטחי יותר, כדי לטפל בקמטוטים עדינים סביב העיניים ומעל השפה. העור הופך להיות חלק ונטול גבשושיות", ד"ר אמיר זרח, העוסק באסתטיקה.

בכל הקשור במילוי שקעים מתחת לעיניים, מציין ד"ר זרח, יש צורך בחומר שיודע לעשות אינטגרציה עם הרקמה, כדי שלא יהיו תופעות כמו גבשושיות, נפיחויות וגוון כחלחל לעור. המוצר הזה מונע את זה ומספק מראה יפה וצעיר.

לפני ואחרי טיפול אולטרה

Ultherapy:

טיפול מתקדם לצוואר

המכשיר החדשני מבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד ממוקד, הנמצאת בשימוש מזה עשרות שנים. הטיפול במכשיר מעניק אפקט של הרמה, מתיחה ומיצוק העור, והוא מהווה פריצת דרך, מאחר שעד היום לא היה טיפול הולם לאזור הצוואר שאינו כולל התערבות כירורגית. החדשנות הנה בטיפול בודד שמגיע עד לעומק מעטפת השריר, עם אפקט כיווץ ומתיחה ובניית קולגן ללא חתך או פציעה כלשהי בעור, וחזרה מיידית לשגרה.

למכשיר אישור FDA ונעשו בו למעלה ממיליון טיפולים ברחבי העולם. המכשיר משלב מסך הדמיה מדויק על מנת למקד את הטיפול בעומק הרצוי בעור, באופן מדויק ומבלי לפגוע באזורים רגישים. הדבר מבטיח טיפול יעיל ובטוח לאורך כל הטיפול. אנרגיה זו מכווצת בחזרה את הקולגן המוחלש, ומעודדת ייצור קולגן חדש.

ד"ר לריסה ברק, העוסקת ברפואה אסתטית, מסבירה שאם מטפלים רק בעור, ההשפעה נעלמת אחרי חודשיים. עם המכשיר הזה נוצרות פציעות מיקרוסקופיות בעומק השריר, המעודדות את ייצור הקולגן המביא למיצוק העור – וכל זה קורה בטיפול אחד. "זאת, בניגוד לכל הטיפולים שהיו עד עכשיו, שכללו סדרה של 6-10 טיפולים. בנוסף, חוזרים לשגרה מיד לאחר הטיפול, והשפעתו נשמרת לתקופה של כשנתיים וחצי. ניתן להשתמש במכשיר הזה גם לטיפול בפנים – הרמת הגבות והידוק קו הלסת והסנטר, שכן הוא מספק חלופה מצוינת למי שאינה מוכנה עדיין לניתוח פלסטי, ולכל מי שמבקשת להאריך את האפקט של ניתוחים קוסמטיים", מסבירה ד"ר ברק.

תגובות