היופי הישראלי

היופי הישראלי

הטעמים הייחודיים של ישראל מגיעים לכל העולם בזכות Yoffi, חברה המתמחה ביצירת מארזים קולינריים עם מיטב התוצרת המקומית. הכירו את הסיפור הציוני הייחודי של החברה המשפחתית

מאת: שחר בן-פורת
EAT4YOU סגנון חיים

הטעמים הישראליים הופכים בשנים האחרונות להיות מבוקשים בכל העולם. בעבר היו אלה ישראלים המתגוררים בחו"ל, שחיפשו את שקדי המרק ונס הקפה המוכרים. כיום התרחב הביקוש – החומוס, הטחינה, החלבה, הדבש, חליטות התה והסילאן, הם בין המוצרים המקומיים שהפכו למבוקשים בעולם כולו.

הביקוש הגובר מקבל מענה בזכות Yoffi – חברה ישראלית ייחודית, שחרטה על דגלה את הנגשת הטעמים הייחודיים של ישראל לכל העולם. השירות הייחודי של החברה מאפשר לנו לשלוח את הטעמים הישראליים באריזת מתנה לכל מקום בעולם – ויש מאחורי החברה סיפור מיוחד שכדאי להכיר.

Yoffi קמה בזכות בני משפחת מאיופיס, שלושה דורות של משפחה ציונית, שעשתה עלייה לישראל ממוסקבה לפני פחות משנתיים. במסגרת הביקורים בארץ, טרם העלייה, הם התאהבו במטבח הישראלי ובמוצריו. האהבה החדשה הפכה להחלטה עסקית, להביא לעולם כולו באהבה גדולה את עושר הטעמים, הריחות והצבעים שיש לתוצרת הישראלית להציע.

השירות של החברה פשוט: כל לקוח יכול להזמין מארז מהודר ומעוצב, שתכולתו נקבעת בהתאם להעדפה האישית ולתקציב. המוצרים מבוססים על מתכונים משפחתיים העוברים מדור לדור, על טעמים מסורתיים משובחים, ועל חומרי גלם טבעיים ומזינים, ללא חומרים משמרים, צבעי טעם וריח. במטרה ליצור את המוצרים השונים יצרה החברה שיתופי פעולה עם חקלאים, דבורנים ומפעלי בוטיק משפחתיים, המתמחים במוצרי בריאות איכותיים מן הטבע – הכל בייצור כחול-לבן.

צילום: דן לב

מגוון המוצרים של Yoffi כולל דבש דבורים, סירופ תמרים, סילאן טבעי, ממרח חלבה, ממרח תמרים, טחינה בטעמים כמו זעתר, קרוקנט לוז או שוקולד, חליטות תה שונות, ועוד. ניתן כאמור להרכיב את המארז באופן אישי או לרכוש מארזים מוכנים, המאגדים את כל הטעמים של כל סדרה ביחד. לדוגמה, מארז טחינות, מארז ממרחים ומארז מתוק.

התפיסה הציונית של Yoffi באה לידי ביטוי גם בכל הקשור לאריזת המוצרים, תהליך שנעשה בשיתוף פעולה עם עמותות המעסיקות עובדים עם מוגבלויות. בנוסף, המארזים המהודרים הם רב-שימושיים וידידותיים לסביבה. "באנו לחיות בארץ נפלאה זו, התאהבנו בה", אומרים במשפחת מאיופיס, "ואנו מעבירים את רגשותינו באמצעות מזכרות פרימיום המיועדות לאכילה".


לבירור נקודת המכירה הקרובה אליכם: טל': 09-9518877; www.yoffi.com

תגובות

Comments are closed