סטודיו טל תמיר

סטודיו טל תמיר

מאת: מערכת Architecture (צילומים: עמית גרון, עודד סמדר)
Architecture סגנון חיים

   אדריכלית פנים, טל תמיר
   (צילום: יח"צ)

מי אנחנו /// סטודיו טל תמיר הינו משרד בוטיק לאדריכלות ולעיצוב פנים, בניהול אדריכלית הפנים טל תמיר. המשרד, בעל ניסיון של שנים רבות, מתמחה בתכנון ובעיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה, חללים מסחריים, ושיפוצים רחבי היקף בדירות ובבתים בארץ ובחו"ל. עבודות המשרד מתאפיינות באדריכלות נקייה עם אמירה צלולה, עקבית ועל-זמנית.

"אנו מציעים פתרונות עיצוביים ייחודיים ופונקציונליים, תוך הקפדה והתחשבות בתנאים הקיימים. בנוסף, אנו יוצרים תנאים חדשים, על ידי חיבור בין פנים לחוץ, בהתאמה וברגישות עד לפרט האחרון – תוך שימת דגש על רמת ביצוע גבוהה, עבודת צוות ודיאלוג מפרה, לטובת תהליך יצירתי מתפתח, המוביל למימוש פרויקטים אדריכליים טובים".

מימין: בית בהרצליה פיתוח, חדר רחצה בחיפוי אבן (לחצו להגדלה)

פרויקטים בולטים /// "משרדנו מתמחה בתכנון בנייה פרטית-יוקרתית, פנטהאוזים ודירות במגדלי יוקרה. לדוגמה: דירה על הים בשכונת עיר ימים בנתניה, ובה שלושה חדרים, מטבח וסלון, שתוכננה בצבעוניות המתכתבת עם הים הנשקף ממנה. הדירה, שעוצבה במראה דרמטי, משדרת יוקרה ומעניקה תחושה של שהייה במלון בוטיק.

"פרויקט נוסף: בית בהרצליה פיתוח, שתוכנן עבור משפחה שעלתה לישראל מאירופה. בית זה עוצב ותוכנן תוך מתן תשומת לב גבוהה לשימוש בחומרים טבעיים, כמו אבן, בטון ועץ. בפרויקט זה היה חשוב למעצבים לשמור על חומריות נקייה וצנועה, חפה מגחמות, כך שפנים הבית והחוץ יתחברו בהרמוניה".

מימין: חדר קולנוע, מבט מהסלון אל החוץ (לחצו להגדלה)

על הפרק /// תכנון בית מלון ריזורט בהרצליה פיתוח על הים, בקנה מידה גדול. ריזורטים של חוות בריאות וספא בצפון ובדרום הארץ, ובנוסף פרויקטים פרטיים: בתי קרקע, דירות יוקרה ודירות לדוגמה.


טל': 09-9518272 | [email protected] | www.taltamir.com

תגובות