סיפור הצללה

סיפור הצללה

קיץ חם? חורף קר? חברת סוככי השרון המתמחה כבר למעלה משלושה עשורים בייצור, יבוא ושיווק כל סוגי מוצרי ההצללה מציגה חדשנות וחזון ברוח ישראלית

מאת: ענת יפה (צילומים: באדיבות סוככי השרון)
סחר ועסקים תוצרת הארץ

חגיגות ה-70 לישראל מעניקות הזדמנות מצוינת לבחון עוד אחד מהישגי הייצור והפיתוח הישראליים, המייצגים חדשנות פורצת דרך. בעניין זה, מן הראוי להפנות את הזרקור ליצחק בן טובים, מנכ"ל חברת "סוככי השרון", אשר חי ונושם תעשייה וחדשנות כבר יותר מ-45 שנה. בן טובים, העומד בראש המפעל היחיד בארץ בעל תקן ISO לייצור סוככים, נושא את דגל החדשנות. "אנחנו ראשונים בבטיחות, באיכות, במקצועיות ובשירות", מסביר בן טובים את הקו המנחה והמוביל אותו ואת צוות עובדיו.

ואכן, לקוחות שמגיעים לאולם התצוגה הגדול של החברה יכולים להתרשם ממבחר פתרונות הצללה וקירוי, מהעוצמה הטכנולוגית, ומשלל פתרונות ההצללה המוצעים להם. כולם תוך הקפדה על מקצוענות, שירות אישי, יחס חם ואמינות. כחלק מכך מגיעים נציגי החברה לבית הלקוח, ללא התחייבות מראש, על מנת ללמוד על צרכיו האישיים ולהציע לו את הפתרון האופטימלי עבורו. החברה אף מפעילה מחלקה מיוחדת לאדריכלים, מעצבי פנים, פרויקטים, בתי עסק ומוסדות.

צילום: סוככי השרון

PALMIYE חדש – סגירה היקפית בקירות זכוכית חשמליים עולים ויורדים

איכות ותקן

חברת "סוככי השרון" מציגה מוניטין מרשים של יותר מ-38 שנות פעילות בתחום הסוככים ומוצרי הצללה, ומשמשת כמפעל מורשה של משרד הביטחון וגופים ממלכתיים נוספים. לדברי בן טובים, "שוק הסוככים בישראל מוצף בחובבנים רבים, המשווקים מוצרים זולים שמיוצרים מחומרי גלם לא איכותיים וכאלה שאינם עומדים בתקנים. מסיבה זו, אני ממליץ לפני הקנייה לגשת לאולם התצוגה ולהתרשם, ובעיקר לבקש תעודות ומסמכים המעידים על האיכות. ודאו שהמפעל יכול להציע מגוון פתרונות ומוצרי הצללה של מספר יצרנים, ולא מוצר של יצרן בודד".

כחברה שחרתה על דגלה חדשנות ושירות מהמעלה הראשונה, מציגה סוככי השרון מספר פיתוחים מהפכניים. אחד מהם הוא PALMIYE – פיתוח המשלב פרגולה, סוכך וחדר במערכת אחת. המערכת מותקנת על גבי מסגרת עם עמודים בחזית, או כמערכת תלויה (ללא תמיכת עמודים בחזית), וניתנת לפתיחה (כמעט מלאה) ולסגירה באמצעות מנגנון חשמלי. המערכת אטומה למים וכוללת מערכת מרזבים מובנית לניקוז מושלם, עם אפשרות לתאורת לדים מובנית בקונסטרוקציה.

צילום: סוככי השרון

יצחק בן טובים ודני רופ בכנס אדריכלים של 'סוככי השרון'

וכך, בלי ביורוקרטיה ובלי בנייה, תקבלו בתוך שעות חדר עם תקרה אטומה ודקורטיבית וקירות ממסך גלילה, או שתוכלו ליהנות מהטרנד האחרון: קירות זכוכית חשמליים, עולים ויורדים, בלחיצת כפתור. ניתן לקבל את הגג עם שכבת בידוד לשיפור האקוסטיקה. "PALMIYE הוא מוצר יציב ואיכותי ביותר, שעומד בכל מזג אוויר ונותן מענה לאנשים שזקוקים לחדר נוסף או לסגירת מרפסת בעלויות נמוכות יחסית", מסביר בן טובים.

סוככי השרון מביאה למחוזותינו פתרון חדש נוסף: מסך הצללה חיצוני חשמלי, המאפשר לקבל את הטוב מכל העולמות, תוך כדי חיסכון בהוצאות החשמל בכל עונות השנה. מדובר במסך גלילה חשמלי, שמעוגן על ידי מסילות משני הצדדים. לדברי בן טובים, "יש יתרון בידודי ברור לפתרונות הצללה שממוקמים מחוץ לבית. בחודשי הקיץ המערכת מסננת את האור וחוסמת את קרני השמש עוד לפני שנכנסו פנימה, ובכך שומרת על חללי הפנים נעימים וקרירים. בחודשי החורף, כשהמערכת סגורה, היא אינה מושפעת ממזג האוויר ועמידה מפני רוחות חזקות, כך היא שומרת על חללי הפנים נעימים וחמימים, תוך כדי חיסכון באנרגיה שמתבטא בחשבון החשמל".

ZIP – מסך הצללה חשמלי מתוצרת כחול לבן

מסך ההצללה עולה ויורד על פי הצורך, באופן חשמלי, ונאסף לקופסה קטנה ואסתטית, עד למצב סגור לחלוטין בו כמעט לא נראה מבפנים את קיומו של המסך. כך ניתן למקמו לצד מעקה המרפסת מחוץ לחלון, או במעבר מהסלון למרפסת. נוסף על כך, למערכת יתרון חשוב נוסף שמשפיע על שגרת היומיום – מניעת כניסה של מעופפים ומזיקים אחרים לבית. מסך ההצללה חוסם את כניסתם ומאפשר לנו ליהנות מזרימת אוויר נעימה עם חלונות פתוחים ללא חשש. המערכת אינה דורשת הכנות מיוחדות לפני ההתקנה, והיא קלה לתחזוקה ולניקוי.

מעבר למוצרים הללו תמצאו בסוככי השרון את המבחר הגדול ביותר בארץ של מוצרי הצללה: סוככים, מרקיזות, פרגולות אלומיניום חשמליות נפתחות ונסגרות, סגירת מרפסות, במחירים אטרקטיביים מהיצרן לצרכן, ללקוחות פרטיים ולפרויקטים גדולים. "אנו מציעים את כלל פתרונות ההצללה תחת קורת גג אחת, אצלנו ניתן למצוא פתרון לכל סיטואציה ולכל סגירה, עם דגש על מוצרים איכותיים, בעיצוב יפה ולא שגרתי", מסכם בן טובים.


סוככי השרון המרכז הארצי להצללה וקירוי: טרומפלדור 3 רמת השרון | להזמנת ייעוץ חינם: 1700-721-000

תגובות

Comments are closed