בסימן קריאה

בסימן קריאה

מאת: אורנה גטניו
Designer סגנון חיים

WA: The Essence of Japanese DesignWA: The Essence of Japanese Design
תמצית העיצוב היפני

מאת: Stefania Piotti, Rossella Mennegazzo
הוצאה: Phaidon Press

ספר המוקדש לנפלאות העיצוב היפני, שמציג קשת רחבה של עיצובים באמצעות כ-250 אובייקטים, החל מקופסאות בנטו, מכחולי קליגרפיה ודלתות הזזה, וכלה בבקבוקי הסויה של חברת קיקומן המפורסמת. הספר, המודפס על נייר איכותי וכרוך בכריכה יפנית מסורתית, כולל צילומים מרהיבים והקדמה מאת המנהל האמנותי של רשת העיצוב MUJI, Kenya Hara.
[380 שקל]


Sar: The Essence of Indian DesignSar: The Essence of Indian Design
תמצית העיצוב ההודי

מאת: Swapnaa Tamhane, Rashmi Varma
הוצאה: Phaidon Press

200 עיצובים קלאסיים מתת היבשת. הודו, שהושפעה במשך אלפי שנים מתרבויות ושפות שונות, מהווה כור היתוך עיצובי וסגנוני מרתק. הספר סוקר בהרחבה את הטכניקות שמאפיינות ומייחדות את העיצוב ההודי – החל משיטות הייצור הידניות והאומנים המתמחים בהן, וכלה בהתייחסות עכשווית לטבע וטכנולוגיה. העיצובים המוצגים בספר נבחרו בקפידה, על בסיס איכותם, יופיים ונקודת הייחוס שלהם לתרבות ההודית.
[380 שקל]


The Design Hotels™ BookThe Design Hotels™ Book
עיצוב בתי מלון

הוצאה: Gestalten

בתי המלון הפכו בשנים אחרונות לקרקע פוריה עבור מעצבי פנים. אם בעבר היו המבנים שבלוניים והחדרים סמל לאחידות ועיצוב חדגוני ומשעמם, הרי שבשנים האחרונות הפכו בתי המלון עצמם ליצירות אדריכלות ייחודיות ואילו חדרי המלון – לנושאי הדגל של העיצוב העדכני, כשהם מאמצים קונספטים שונים על מנת להפוך את חדרי האירוח למיני- חללי תצוגה. גרסת 2016 של The Design Hotels Book, מאת ההוצאה הגרמנית האיכותית Gestalten, מספקת הצצה מרהיבה ל-296 מהמלונות הייחודיים והמקוריים ביותר בעולם. הספר כולל צילומים מלאי תעוזה של מלונות חדשים, לצד מלונות היסטוריים מונומנטאליים, בנוסף לשיחות עם המלונאים, הארכיטקטים והמעצבים שעומדים מאחוריהם.
[460 שקל]


Happy Home Outside: Everyday Magic for Outdoor LifeHappy Home Outside: Everyday Magic for Outdoor Life
בית שמח בחוץ: קסם יומיומי לחיים בגינה, בחצר ובמרפסת

מאת: Charlotte Hedeman Gueniau and Will Taylor
הוצאה: Jacqui Small LLP

צבע וכיף הם שני הנושאים המרכזים של הספר החדש מבית העיצוב RICE. הספר מציע פתרונות ססגוניים לעיצוב החצר ושטחי הבית החיצוניים, החל מחללי ישיבה מקוריים ותאורה לכל אירוע, וכלה בעיצוב חללים משתנים לאירועים ומסיבות. התוצאה היא ספר שמפזר את קסם היומיום בכל פינה של הגינה, בין אם בבית עירוני רחב ידיים, בית כפר או מרפסת קטנטנה.
[200 שקל]


[להשיג בחנות "מגדלור", תל אביב]

[email protected]

תגובות