שטח פרטי: חני נחמיאס

שטח פרטי: חני נחמיאס

מאת: מערכת Designer (צילומים: בנימין אדם)
Designer סגנון חיים

צילום: בנימין אדםהמרפסת | "המקום בו אני מתחילה וסוגרת את היום עם כוס קפה. הנוף מהמרפסת הוא העוצמה של הדירה הזאת. אני אוהבת נוף אורבני, ומתפעמת מהכחול של הים, שנותן מסגרת לעיר הלבנה בשעות הבוקר, וכשהשמיים מתמלאים בצבעי הארגמן של השקיעה והנוף מתחיל להיות מנוקד בפנסי רחוב וחלונות מוארים בשעות הערב".

צילום: בנימין אדם

(לחצו להגדלה)

סנטימנטלי 1 | "שולחן הסלון, שנקנה לפני שנים בשוק הפשפשים כמתקן לעיתונים בביתי הקודם, שהיה עמוס בפיצ'פקעס ובמזכרות. כשעברתי לדירה, הפכתי את 'מתקן העיתונים' לשולחן על ידי הוספת זכוכית למעלה, והכנסתי לתוכו את המזכרות שצברתי, מהן היה לי קשה להיפרד. זה המוזיאון הקטן והפרטי שלי".

צילום: בנימין אדם

(לחצו להגדלה)

סנטימנטלי 2 | "ספסל לבן, שהיה במקור חום. צבעתי אותו ואת מסגרת המראה שמעליו בלבן השבור. אני מאוד אוהבת למחזר ולהפוך דברים ישנים לשמישים, ובכלל אוהבת כל מה שמריח מזמן והיסטוריה".

צילום: בנימין אדםסלון | "בחרתי ספת ר' עם שזלונג, שצמודה לקיר ומשאירה את חלל הסלון פתוח אל המטבח. זה יוצר מראה רחב ידיים. אני אוהבת את זה שהטלוויזיה לא נמצאת במרכז והחיים נסובים סביבה. השזלונג הוא הרהיט המועדף עליי – אני שוכבת עליו ומביטה על בתי הטמפלרים בשרונה. זה גם המקום שבו אני נוהגת לקרוא".

צילום: בנימין אדםמטבח | "אני גאה מאוד במטבח המאובזר שלי, כי זאת הפעם הראשונה שיש לי מטבח של 'עקרת בית אמיתית'. היום אני מבשלת, מארחת המון ומצוידת בכל מה שצריך. האי במטבח הוא גם פינת העבודה שלי, שם אני יושבת עם המחשב".

צילום: בנימין אדם

(לחצו להגדלה)

פינת התבלינים | "בבית הקודם הייתה לנו גינה ענקית עם דשא, בריכת דגים ופינת האכלה לציפורים. ברגע שעברנו, השארתי אותה מאחור, בלי צער. זהו, אני עירונית. פינת התבלינים היא הגינה שלי היום. הכיף של לצאת לאחו, לקטוף ולהוסיף לסלט או לתה, מתקיים, מסתבר, גם בגינונת קטנטנה".

תגובות