שטח פרטי: נטלי גנון

שטח פרטי: נטלי גנון

מאת: מערכת Designer (צילומים: מאור מויאל)
Designer סגנון חיים

"עיצוב עבורי", אומרת מעצבת הפנים נטלי גנון, "הוא דרך להעביר מסר מבלי להוציא מילה. כוח, יכולת לשנות דברים, לקחת משהו פשוט ולהפוך אותו למיצג סימבולי".

 

הסלון | "פינת האירוח הראשית של הבית. החיבה שלי לאירוח מסבירה את מידות הספה הארוכה, שיוצרה בהזמנה אישית. הגוונים הדומיננטיים הם לחלוטין מניפת הצבעים המאפיינים את הבית, נעים בין גוני אפור, עץ אלון וקריצות של ירוק עמוק. קו מודרני אך עם חמימות מובהקת".

    לחצו להגדלה

סנטימנטלי | "הקונסולה בכניסה לבית – בפינה קסומה המזכירה לי בכל כניסה ויציאה את מהות היצירה והאומנות שלי: מקוריות, חדשנות ואמת אישית. היא עשויה משילוב חומרים לא קונבנציונלי ומוצבת לצד ציור של אדם המרים את ראשו בפאסון ומישיר מבטו אל היעד הבא. לא בכדי הפינה הזאת סמוכה במיוחד אל דלת הכניסה – תמיד אל היעד הבא שלי".

אקססוריז | "אי אפשר בלי מגע הקסם של האבזרים המשלימים. המנעד שלי מתחיל ממדפי מתכת שחורה, פמוטים ומסגרות מפליז, הרבה צמחייה המכניסה ירוק לעיניים, ואפילו מבשמי ריח יוקרתיים המוסיפים שיק למראה המושלם".

המטבח | "כחלק מדירת סטודיו המאופיינת בחלל OPEN SPACE, המטבח בנוי בקווים מקבילים וכולל דלפק שפונה לחלל הסלון ומחבר את הסועדים אל המקום שבו הכל קורה. אני מאמינה שהמטבח חייב להיות בקו רצוף ופתוח אל יתר חללי המרחב הציבורי, על מנת לפזר את ריחות הבישול והאפייה וכן להישאר מחוברים אל יתר בני המשפחה בעודנו שוהים בו".

    לחצו להגדלה

פינת האוכל | "מקום המשלב את המגוון העשיר ביותר של צורניות וחומרים בבית. החל משולחן עגול עשוי אלון מושחר בנגרות אישית, טפט עם סטריפים אנכיים בשחור-לבן, גוף תאורה ממתכת, כיסאות עור המטילים מעט רוך, ומראות התלויות בחוסר סימטריה, דבר המאפיין את קו העיצוב שלי".

חדר הילדה | "למרות שנופר היא בת, החלטתי להימנע מגוני ורוד. הגוונים השולטים בחדר הם גוני חרדל, אפור ונגיעות סגול, ואפילו כדורגל כסימבול לאהבתי לספורט. החדר שופע בצעצועים המאוכסנים על פי נושאים בסלסילות עץ, ארונית המשחקים ומדפים על הקירות".

חדר השינה | "החדר האינטימי שלי נקי ממניירות, פרקטי, ומאופיין בחומרים ובצבעים שלי: גוון אפור גרפיט בגב המיטה והתקרה, מיטה רומנטית ממתכת לבנה, טקסטיל מעודן בלבן, שילוב אלון, וכמובן – נגיעות ורוד עתיק למראה המושלם".

תגובות

Comments are closed