שטח פרטי: קרן שביט

שטח פרטי: קרן שביט

מאת: מערכת Designer (צילום: עמרי אילת)
Designer סגנון חיים

קרן שביט, מעצבת ומומחית לייף סטייל: "עיצוב בשבילי הוא

תשוקה / אהבה בוערת / מחלת נפש.

תבלין מתוחכם שמעשיר את חיי,

כזה שבו-זמנית מסעיר ומרגיע.

הדרך שבה אני מבטאת את הרעיונות היצירתיים שלי"

   לחצו להגדלה

חדר השינה | "מקום המפלט של המחשבות שלי ולכן עיצבתי אותו בפלטת צבעים בהירה ורגועה. שילבתי חומרים טבעיים, כמו קש ופרקט במבוק טבעי, עם חפצי וינטג' רכים ורגועים".

המטבח | "מרכז הבית, אותו עיצבתי אותו בסגנון של בית-חווה צרפתי. פשוט, צנוע ומלא חיים. מעל הכיור תליתי מראת וינטג' שהבאתי מאנגליה. המראה מכניסה אור ממש כמו חלון במרכזו של קיר פנימי, וגם מאפשרת לי לשמור על קשר עין עם המתרחש בשולחן האוכל הגדול, גם כשגבי מופנה".

  לחצו להגדלה

פינת העבודה | "אחת הפינות הפעילות בביתי, בה אני חוקרת, כותבת, יוצרת והופכת רעיונות למוצרים ולחוויות. שולחן הברזל התעשייתי, ברוחב 4 מטר, יובא ממלטשת יהלומים בארצות הברית והוא הפריט האהוב עליי בבית. לאורך השולחן יש שלוש עמדות מחשבים, שמשמשות את כל דיירי הבית".

 

הגינה | "המקום האהוב עליי בבית. גינת בר המבוססת על צמחייה מקומית, עם המון פינות חמד סודיות, שטומנות חוויות ומזמינות את בעלי החיים לבלות בה. גינה שתוכננה בחוכמה על ידי אדריכלית הנוף נעמי אשל, באופן שמשנה לשנה היא רק משתבחת, כמו יין טוב ואיכותי".

הסלון | "חלל גדול, מואר ומזמין, שמספק לנו מקום נעים למפגשים משפחתיים. בחורף אנחנו נהנים מקמין העצים, שמחמם את כל חלל הבית. אני אוהבת שלאנשים שנכנסים אלינו לא תמיד ברור אם הבית הוא חדש או ישן".

    לחצו להגדלה

סנטימנטלי | "כאספנית וינטג' וכציידת חפצים, נתקלתי באחד משוקי הפשפשים בפסל מרהיב של אשה – ציידת עם חץ וקשת, שרוכבת על סוס פראי. לאחר מחקר גיליתי שהאישה היא ארטמיס, אלת הציד מהמיתולוגיה היוונית. הפסל מוצב בחדר השינה שלי ומעורר את השראתי".


צילומי פנים סיון אסקיו צילומי חוץ נירית גור קרבי

תגובות

Comments are closed