שטח פרטי: גל פלורסהיים

שטח פרטי: גל פלורסהיים

מאת: מערכת Designer (צילומים: בנימין אדם)
Designer סגנון חיים

"עיצוב בשבילי הוא הכול", אומר מעצב הפנים גל פלורסהיים, "הבית, העגלה של הילדה, ארגז החול של החתול, הסכין והמזלג. וזה נפלא, אך לפעמים גם מתיש, כי הכול צריך להיות סופר מדויק, מה שמצריך ממני לייצר את מה שלא ניתן למצוא בדיוק".

 לחצו להגדלה

פינת משחקים | "של הילדה והחתול, הממוקמת בצמוד לוויטרינות הפונות לרחוב ומסביבה יש גינה תלויה שעוטפת את הבית. עטפתי את כל הוויטרינות הגדולות בצמחים ומהפינה הזו, במבט רחוק יותר, רואים גם את צמרת הפיקוס הענק שברחוב. בזויות מסוימות, אם עומדים בצמוד לחלון, לא ניתן לראות דבר מלבד הפיקוס וזה מדהים".

חדר השינה | "להבדיל מהבית הבהיר והלבן-אפור בעיקרו, את חדר השינה צבעתי בצבע חציל די כהה, דווקא בשל מידתו הלא גדולה. הפריט האהוב בחדר הזה הוא ראש מיטה, שעיצבתי בסגנון ארט דקו. גם בחדר הזה יש חלונות ענקיים, המשקיפים לצמרת עץ סיגלון גדול. בחורף, בשעת חושך וסערה, אנחנו מדליקים אור חיצוני שמכוון לעץ ונהנים לראות אותו מטלטל ברוח ובגשם".

 לחצו להגדלה

חדר העבודה | "העשוי זכוכית וממוקם בסלון. איני זקוק לשקט כשאני עובד, להפך, לכן תכננתי את חדר העבודה כך שאוכל להשקיף על הנעשה בבית תוך כדי עבודה. הספה של הסלון עומדת עם הגב לשולחן העבודה שלי וביניהם הזכוכית – כשאני עובד אני מרים את המבט ממסך המחשב ורואה את הטלוויזיה וגם את העצים בחוץ דרך הזכוכית השקופה".

המטבח | "הסגנון שלי הוא מודרני ומינימליסטי, אבל אני אף פעם לא מצליח לשמור אותו לבן. המטבח שלנו ירקרק ועל הקיר, הכמעט שחור, יש מדף סגול שמארח פרחים משתנים, רצוי בצהוב. את המטבח כולו, גם החזיתות הירוקות, בניתי מקוריאן בשילוב נירוסטה".

  לחצו להגדלה

סנטימנטלי | "הכיסא של המעצב רון ארד, שלכד את עיני ואמי קנתה לי בגיל 12. לפני כמה שנים גיליתי שהוא עוד מיוצר וקניתי לו אח, אז היום יש לי שניים".

תגובות

Comments are closed