OAK Furniture Gallery

OAK Furniture Gallery

מאת: מערכת Architecture (צילומים: תמי בר-שי)
Architecture סגנון חיים

מי אנחנו /// סטודיו ובית יוצר לרהיטי בוטיק, בו מעצבים ומייצרים רהיטים מעץ וברזל בהתאמה אישית. בסטודיו, שהוקם בשנת 2015, מעצבים פריטי ריהוט לקהל הפרטי, לאדריכלים ולמעצבי פנים.

העושים במלאכה /// בני הזוג ריבי אמיר, מעצבת רהיטים, ודרור אלחדד, האחראי על הייצור ועל וניהול בית המלאכה.

עבודות בולטות /// "מזנון XY – במטרה לתת מענה לחלל המודרני של הבית, עיצבנו מזנון במראה קליל ומעניין מבחינה עיצובית. המזנון, העשוי מברזל בשילוב נגיעות קטנות של עץ, מעניק פתרון כאלמנט דקורטיבי, כספרייה וכמקום אחסון.

מזנון XY

"ספריית XY – ספרייה שובבה, שבכל פעם שאנחנו מייצרים אותה ללקוחות – עיצובה משתנה בהתאם לצרכים האישיים. הספרייה בנויה מפרופיל ברזל עדין יחסית עם שילוב עץ, ולפעמים רק מברזל. המראה העדין של הספרייה והשבירה הא-סימטרית מייצרים במה נהדרת לפריטי העיצוב והדקורציה שהיא מכילה, ובחלל הבית היא תמיד מרשימה.

"מזנון NOX – פריט ריהוט שנולד משילוב רהיטים אחרים שלנו. אנחנו בעיקר מחפשים את העדינות והפשטות ברהיטים, אבל לא שוכחים את הפרטים הקטנים שהופכים אותם למדויקים.

"שולחן אוכל TIBET – שולחן עגול בעיצוב עדין עם מנגנון פתיחה. הרגליים עשויות מברזל והפלטה מעץ אלון גושני".

ספריית XY

על הפרק /// "כרגע אנו נמצאים בשלבי פיתוח של קו עיצובי חדש, מעט שונה מהמראה שאנחנו רגילים להיחשף אליו בתעשייה הקרובה אלינו. המטרה היא לייצר יותר מוצרי מדף עם עיצוב חדשני ומקורי, כשחשוב לנו לייצר ולעצב רהיטים עם עניין מעט שונה מהרגיל, אבל לא חריג מדי. העדינות והפשטות הם הקו המנחה אותנו".


זבולון 42, תל אביב | טל': 03-3728188 | אתר: www.oakstudio.co.il | דוא"ל: [email protected]

תגובות