קבוצת נבון גילרון מביאה את הבשורה

קבוצת נבון גילרון מביאה את הבשורה

קבוצת נבון גילרון יזמות והשקעות חתומה על מספר פרויקטים מניבי תשואה שמומשו בהצלחה מסחררת. בימים אלה יוצאת הקבוצה לדרך עם הפרויקט הרביעי, תוך שלוש שנים בלבד, ומתכננת את יעדיה הבאים, כבחינה להנפקה ציבורית. "לא נכנסים למקומות שאין לנו ערך מוסף משמעותי"

מאת: נויה גדז' (הדמיות: יח"צ)
נדל"ן נדל"ן מניב

היציאה של משקיעים מאזור הנוחות של השקעה בדירות למגורים, כבר אינה דבר יוצא דופן ורבים מפזרים חלק מהשקעותיהם באפיקי השקעה בנדל"ן משרדי, שם פוטנציאל התשואה גדול משמעותית. למרות זאת, גם באפיק זה, לאור מורכבותו, הבחירה ביזם הנכון היא קריטית.

קבוצת נבון גילרון יזמות והשקעות חתומה על מספר פרויקטים מניבי תשואה שהטביעו חותם בשוק. כזה הוא פרויקט בנייני המדע שהקימה הקבוצה בנס ציונה, אשר רשם הצלחה חסרת תקדים לאחר שמומש כשלושה חודשים בלבד טרם מימוש האופציה. פרויקט בנייני המדע הינו קומפלקס המיועד להיבנות בשתי חטיבות קרקע נפרדות בשטח של כ-15 דונם הממוקם בקרבת פארק המדע של נס ציונה ורחובות.

פרויקט נוסף עליו חתומה החברה הוא "רביעית פלטיניום" אותו הקימה על שטח של כ-14 דונם בלב הפארק הטכנולוגי של מודיעין. הפרויקט נמצא כעת בעיצומו של בניה, כולל ארבעה בניינים כל אחד בני 3 קומות משרדים מעל קומת מסחר וחניון עילי.

'רביעיית פלטיניום', מודיעין, נבון גילרון

בימים אלה יוצאת קבוצת נבון גילרון עם פרויקט ייחודי מניב אשר יוקם בעיר נתניה. הפרויקט, אשר ייקרא "יהלום העיר", כולל הסבה וחידוש בניין משרדים ברחוב רזיאל 11 במע"ר הראשי של נתניה סמוך למשרדי הממשלה, בית המשפט, קניון עופר השרון וכן צמוד לבניין עיריית נתניה שעתיד לעבור למקום.

"הדרך שלנו היא לבחור את העסקה הנכונה עבור הלקוחות שאנחנו מכוונים אליהם, גם לפי העסקאות הקודמות שלנו כדי שהם ימשיכו איתנו", מסביר צח גילרון, מנכ"ל ובעלים של קבוצת נבון גילרון יזמות והשקעה. "קהילת המשקיעים שלנו פשוט ממתינים לפרויקט הבא שאנו נציע להם וממשיכים אתנו מהשקעה להשקעה. זאת מכיוון שאנו מאמינים בערך מוסף ואין פרויקט שניכנס ולא מביא אתנו "בשורה". בבנייני המדע בנס ציונה הבשורה הייתה במחיר שהיה נמוך בכ30% ממחיר השוק ובנתניה הבשורה היא המיקום האסטרטגי במרכז התרבות והעסקים של העיר נתניה בקרבה ונגישות לכל מוסדות העיר, מה שמבטיח שוכרים יציבים לטווח הארוך והשבחת הנכס".

פרויקט בנייני המדע, נס ציונה, קבוצת נבון גילרון

מבנה המשרדים החדשני שיוקם במע"ר הראשי של נתניה יוצע לאכלוס עוד באביב הקרוב. אביב הראל, סמנכ"ל שיווק בקבוצה, מספר כי: "בנתניה גילינו שבדיוק באזור המע"ר יש ביקוש מיידי עצום למשרדים. הדבר מתבטא בדירות רבות שמוסבות למשרדים, לכן החלטנו להיכנס למקום, לא לפני שביצענו בדיקה מקיפה של הסביבה. ניתחנו את השוק מול המוסדות הממשלתיים, ניתחנו את שוק דיור ותעסוקה בסביבה ואת צפי התכנון והמגמות בראיה עתידית כשהצפי הוא אוכלוסייה בת 20 מיליון תושבים בישראל של שנת 2050".

טל נבון, בעלים ומנהל פיתוח עסקי בקבוצה, הוסיף כי החוכמה מבחינת הקבוצה היא לא ללכת אחרי העדר. "היום אני יכול לומר באופן חד משמעי כי קיימת תופעה של משקיעים שנוהרים אחר ערים עם בנייה מאסיבית של משרדים, ואלו מתעלמים מהצפי לעודף היצע שיביא לתשואה נמוכה ביותר.

"כך לדוגמה אנחנו מכבדים מאד את מי שבונה בפתח תקוה ובראשון לציון, אבל אנחנו לא ניכנס למקומות שאין לנו ערך מוסף משמעותי, כלומר לערים הללו, לדוגמה, לא ניכנס כעת. אותנו מעניינת תשואה של 7% ומעלה ולא של 3% ואת זה אני יכול לומר לך בגוף ראשון כי בכל פרויקט שלנו אנחנו משאירים חלק מהתוצר אצל החברה. גם העובדים שלנו משקיעים בפרויקטים היוצאים תחת ידינו. זו אחת הסיבות שאנו שותפים מלאים לפרויקט ועובדים יד ביד לצד הלקוחות".

קבוצת נבון גילרון

קבוצת נבון גילרון התגבשה בשנת 2016. למעשה הקבוצה איחדה את כוחותיה בין שני יזמי הנדל"ן צח גילרון וטל נבון יחד עם דוד רינג יזם היי-טק בינלאומי. כיום הקבוצה מתמחה בהקמה וניהול מספר פרויקטים בפריסה ארצית. הקבוצה שמה לעצמה למטרה לאתר ולמנף הזדמנויות נדל"ן, ובעיקר נדל"ן מסחרי, עבור קהל לקוחותיה תוך שימת דגש על שירות, מקצועיות ושקיפות מוחלטת. בימים אלה בוחנתה קבוצה הנפקה בבורסה והפיכתה לחברה ציבורית.

את הקבוצה מובילים צח גילרון, מנכ"ל ובעלים, טל נבון, מנהל פיתוח עסקי ובעלים, אביב הראל סמנכ"ל שיווק ושחר דמארי סמנכ"ל כספים. תחתם עומדים צוות יועצי נדלן מהשורה הראשונה.

תגובות