לגור במגדלי יוקרה, להרגיש בבית מלון

לגור במגדלי יוקרה, להרגיש בבית מלון

בקומפלקס היוקרה LAGOON, הממוקם על קו החוף בנתניה, תוכלו ליהנות ממגורי יוקרה במגדל ולארח את האורחים במלון WEST LAGOON הסמוך

מאת: אלעד צור
נדל"ן פנטהאוזים

"ביום שעברנו לגור בפרויקט היוקרה LAGOON, הנכדים סיפרו לחבריהם שסבא וסבתא עברו לגור בבית מלון", מספרת רותי כהן שרכשה דירת פנטהאוז בפרויקט. הבריכה, לובי הכניסה המפואר, השומר, וחדר הכושר שיש במגדל, הים שמשתקף מהמרפסת, העובדה שיש מסעדות בקומפלקס גרמו לנו להרגיש כמו בנופש.

"הגענו לקומפלקס לגון לאחר שמכרנו את צמוד הקרקע שלנו באזור השרון. לא הרגשתי כבר נוח בבית הגדול שם, הילדים עזבו את הבית, תחזוקת הבית והגינה הייתה לי קשה ומצאנו את עצמנו עולים עשרות מדרגות רק כדי להגיע להתקלח. בלגון יש לי את כל הנוחות שאני מחפשת. הדירה גדולה ומרווחת, יש מרפסת ענקית הצופה לים. אני כבר לא צריכה לנסוע לקאנטרי כדי לשחות. אני פשוט יורדת במעלית – ושוחה בבריכה. כשאני רוצה להיפגש עם חברות אני מזמינה אותן לבית הקפה או למסעדה בקומפלקס ואנחנו נהנות מנוף קו ראשון לים.

"זה כל כך קרוב שזה מרגיש שיש לנו ממש חוף ים בתוך מתחם המגורים. עם הנכדים – אנחנו יורדים לשחק בפארק המדע שמתחת לביתנו. היתרון האמיתי, שאני גיליתי בקומפלקס, הוא שאני יכולה להזמין את כל המשפחה לארוחת חג, והם יכולים ללון בבית המלון WEST LAGOON הסמוך. כך אני יודעת שיש לי שקט אחרי ההכנות וארוחת החג, ויום למחרת אני ובעלי קופצים לבית המלון להתארח אצלם".

פנטהאוז לדוגמה, בעיצוב מיטל סולומון (צילום: אסף פינצוק)

"הקרבה למלון והיחסים ההדוקים עמו היו בעלי משקל רב בשיווק הדירות בבניינים", מספר דודו מכלוף, הבעלים של רימקס נתניה, אשר מנהל את המכירות של LAGOON, "בהחלט מינפנו את העובדה שהבניינים נבנים במתחם לצד מלון", הוא אומר. "לבעלי הדירות ישנן הנחות בכניסה לספא, בהזמנת חדרים לבית המלון ובכלל הם יכולים ליהנות משירותי המלון והאווירה הכללית היא לגור בבית אבל להרגיש בבית מלון.

מעבר לכך "העובדה שהקומפלקס הייחודי משלב מגורים ותיירות הופך אותו לפרויקט ייחודי בענף הנדל"ן בישראל. מרבית הפרויקטים המשלבים מגורים ומלונאות בישראל הם פרויקטים של דירות נופש שאינם מאפשרים לרוכש הדירה להתגורר בה כל השנה. ולמעשה דירות הנופש הן יחידות מלונאיות המושכרות על ידי חברות הניהול של הפרויקט לאורחים כחלק מיחידות האירוח במלון.

המודל ב-LAGOON שונה ומבוסס בראש ובראשונה על אוכלוסייה שרוצה לגור במגורי קבע ליד הים. הדירות בפרויקט מרווחות, מותאמות אישית לכל דייר והיתרון הוא שבתוך המתחם קיים מלון חמישה כוכבים ודיירי הפרויקט יכולים לעשות שימוש בשירותי המלון (בתשלום) הממוקם בתוך מתחם מגורים משותף.

הרעיון להקמת מודל כזה של מתחם המשלב מגורים ומלון, מספרים בחברה, נולד מפרויקטים דומים הקיימים בערי חוף גדולות בעולם כמו מיאמי. הרוכשים שהם תושבי חוץ ורואים חשיבות במגורים ליד הים, אך מצד שני נזקקים לשירותים המלונאיים גם לצורכי אירוח של המשפחות שלהם שמגיעות לביקור בעיקר בחופשות הקיץ והחגים וגם לצרכים האישיים שלהם כחלק מחוויית המגורים הכוללת ים, נופש, ספורט ובילויים.

קומפלקס LAGOON כולל 2 מגדלי מגורים יוקרתיים בני 34 ו-37 קומות הכוללים 320 דירות מרווחות ומרפסות ענק המשקיפות לים, לובי ענק בעל תקרה גבוהה ועוד. כמו כן, נהנים דיירי המגדלים מחניון תת קרקעי, שמירה 24 שעות, חדר כושר, בריכת שחיה פרטית לכל מגדל, שבילי הליכה, מפרט טכני עשיר בדירות המגורים ועוד.

לצד המגדלים ממוקם מלון WEST LAGOON (5 כוכבים) המנוהל ע"י רשת מלונות טמרס. המלון כולל כ-273 חדרים, לובי בר עם יציאה לגינה, ספא וחדר כושר משוכלל, בית קפה, מסעדת NI-SHI המצליחה, גלידרייה, אבטחה סביב השעון וחניון תת קרקעי.

בפרויקט נותרו מספר דירות לרכישה, רובן הן דירות היוקרה בקומה הגבוהות ביניהן, דופלקסים, דירות פרימיום ופנטהאוזים. מחירי הדירות החל מ-4.5 מיליון שקל לדירות 5 חדרים. לפרטים: 5225*.

תגובות