Inspiration By MODY

Inspiration By MODY

ה-Atelier - חלל קונספט ייחודי של רשת MODY - מציע ספריית חומרים מעוררת השראה לצד עיצובים וטכנולוגיות, המנגישים את כל השפע של אולם התצוגה במקום אחד. לחלום, לגעת, לנסות ולהתרשם מחומרים, צבעים ומגמות לפני שמתחילים לעצב

מאת: מערכת Designer (צילומים: בנימין אדם)
Designer סגנון חיים

תהליך בנייה או שיפוץ מתחיל עם אנרגיות חדשות, רצון לשינוי וציפייה לקראת בחירת מכלול הפריטים והחומרים שיהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו בבית חדש. לפעמים, לאורך התהליך ומסיבות שונות, אנו הולכים לאיבוד, מתעייפים ומתקשים לדמיין את התמונה המלאה כשכל אלמנט נבחר בנפרד. חלל ה-Atelier מבית MODY נועד בדיוק כדי להימנע ממצבים שכאלה והוא מאפשר מפגש מקצועי משתף ואינטימי, שלא תמיד מתאפשר באולמות התצוגה הגדולים, בין האדריכל או המעצב ולקוחותיו לבין מבחר אין-סופי נגיש של מקורות השראה, דוגמאות וחומרים מוחשיים ליצירת שילובים ולבחינת התאמות.

מתוך הבנת מורכבות התהליך, הוחלט ברשת MODY לפתח שיטת עיצוב חדשה, שתקל על אנשי המקצוע ועל לקוחותיהם לקבל החלטות מושכלות במקום אחד, ולבנות חלל שלם הנשען על הכלי הנחוץ של לוח ההשראה, Mood board. באופן זה מוזמנים כל אדריכל ומעצב לתאם פגישה, לעלות לקומת הגלריה, לאסוף מספריות החומרים העשירות את החומרים הנחוצים להם לעיצוב, ולהמחיש ללקוח כיצד הם משתלבים יחד.

ללקוחות, לאדריכלים ולמעצבים מחכים שם יותר מ-200 דוגמאות ריצוף וחיפוי מדוקקות בגימורים שונים, למעלה מ-200 דוגמאות פרקט בשלל גימורים וסגנונות, יותר מ-120 דוגמאות אבן טבעית, למעלה מ-30 סדרות ברזים בסגנונות ובגימורים עכשוויים, וכמובן מניפות צבעים, חומרי גמר של ארונות אמבטיה, ואפילו דוגמאות טקסטיל רלוונטיות. כך, לאחר האיסוף, מרכיבים את תמונת העיצוב הכוללת. את לוח ההשראה שלכם תוכלו ליצור בסניפי ה-Atelier הממוקמים באולם התצוגה הראשי של MODY, ברחוב הלח"י בבני ברק, ובאולמות התצוגה בראשון לציון ובנתניה.

על מנת להמחיש בפניכם את התהליך, פנינו לכמה מעצבי פנים ואדריכלים מובילים, בבקשה להדגים בפנינו יצירת Mood board מהמבחר העומד לרשותם ב-Atelier. לוחות ההשראה עוצבו בהשראת השפה והסגנון של אמנים ידועים שונים. התוצאות – להנאתכם:

גיא וליקסון | אדריכל

"בחרתי להתייחס לצבעוניותו של הצייר פיט מונדריאן, באופן שבו אפילו מבט חטוף בקומפוזיציה שהרכבתי יספיק כדי לייצר זיהוי וקישור לאומן. לקומפוזיציה הוספתי רגל שעיצבתי לשולחן בחדר בבית לקוחותיי, שתוכנן ועוצב ברחוב מונדריאן…".

1. אריח מקולקציית Rumbini, בעיצוב המעצבים האחים BOUROULLEC מבית המותג האיטלקי MUTINA
2. פסיפס PHENOMENON, של המותג האיטלקי MUTINA. עיצוב TOKUJIN YOSHIOKA
3. ברז goccia בגימור שחור-מט, של המותג האיטלקי Gessi
4. אריח מקולקציית le curbusier מבית המותג האיטלקי giga cer
5. אריח כחול מדוקק בעובי 3.5 מ"מ
6. אריח כחול בגודל 10×20 ס"מ מקולקציית LOL
7. אריח טראצו לבן עם אגרגט זכוכית צבעונית
(לחצו להגדלה)


אלונה כדורי | מעצבת פנים

"האמן ג'קסון פולוק מאפשר לקו הצבעוני לעמוד לבד ולתפקד כצורה עצמאית. כמוהו, גם בעבודותיי הצבע והגוונים הם שפה עצמאית ואמירה ברורה של זמניות וישירות. אצל פולוק האמן הוא הטבע, בניגוד לאמנים אחרים שמציירים טבע, וכך גם אצלי בכל פרויקט שלי, למרות שהלקוח שונה רואים קו עיצובי מגובש המזוהה איתי".

1. ברז בגימור שחור-מט של המותג האיטלקי Gessi
2. ידיות בגוונים ובגימורים שונים של ברז gaston מבית המותג האיטלקי cea
3. אבן טבעית nero marquina בגימור שחור ואפור-מט
4. דוגמאות זכוכית או גיוון לצבע בתנור, לחזיתות ארונות, בעיצוב אישי של המותג האיטלקי Falper
5. פרקט אלון מגוון לפי בחירה, מבית המותג הפורטוגלי Castro
6. אבן טבעית blackwood בגימור מט
(לחצו להגדלה)


סטודיו מטקה, צילום: בנימין אדםסטודיו מטקה | מעצבות הפנים הילה ואנה

"עבודותיו של דני קרוון מאוד מרגשות אותנו, הוא אומר בשקט דברים גדולים… התייחסותו למצע ולסביבה היא סופר רגישה, הרמונית ומרתקת, ועבודותיו נראות כמו תכשיט במרחב. הן מאוד גאומטריות ומלאות בתנועה שקטה ונוגעת ללב.

"בעבודתנו אנו מייחסות משקל רב לסביבה, לחוויה ולמרחב התנועה של האדם, המקום והסביבה שהם ההשראה לסגנון ולתוכן העיצובי שלנו. אנחנו מתייחסות בצורה מאוד עדינה אך חד-משמעית למרחב אותו אנחנו מתכננות, ובכך שואפות לייצר חללים עדינים, מדויקים ומרגשים, כפי שניתן לחוות ביצירותיו של קרוון".

1. ברז cono בגימור נחושת מבית המותג האיטלקי Gessi
2. אריחי תלת-ממד. עיצוב האחים BOUROULLEC מבית המותג האיטלקי MUTINA
3. אריחי טראצו על בסיס צמנט
4. ברז מבית המותג האיטלקי cea גוף נירוסטה 316
5. אריח אבן קררה מחורץ
6. אריח אבן אומברה מחורץ
(לחצו להגדלה)


דנה שקד | מעצבת פנים

"לגישה האמנותית של פיקאסו יש השפעה על תהליך היצירה שלי כמעצבת: חיפוש אחר שפה חדשה, תוך פירוק, הרכבה מחדש והצגת הפרטים מנקודות מבט שונות, תוך קריאת תיגר על הנורמה".

1. פרקט אלון מעושן של המותג הבלגי Di Legno
2. אריח מקולקציית Azulej של המותג האיטלקי MUTINA, ליצירת מיקס ייחודי בשילוב דוגמאות גיאומטריות שונות. עיצוב פטרישיה אורקיולה
3. ברז רטרו בגימור נחושת מסדרת landmark של המותג הבריטי Samuel Heath
4. אריח טראצו על בסיס צמנט
5. אריח מקולקציית Dechirer la suite של המותג האיטלקי MUTINA
6. מגוון גימורים: זכוכית/ חלודה/ בטון/ צבע בתנור – לחזיתות ארונות, בעיצוב אישי, מבית המותג האיטלקי Falper
7. אריחים מדוקקים בעובי 6 מ"מ
8. אריח מקולקציית may בגודל 10×20 ס"מ בגוון בטון
(לחצו להגדלה)


אנג'לה לנצ'יאנו, שר סלע, צילום: בנימין אדםאנג'לה לנצ'יאנו ושר סלע | מעצבות פנים

"בחרנו את אנדי וורהול, אייקון בתחום הפופ-ארט, פורץ דרך, מקורי, שונה, אמיץ ובועט. אמן שמסוגל להפוך את תצלום הלוגו של campbell's soup cans לאומנות. אמן שחושב מחוץ לקופסה, גאון ויזואליה שמצליח לרגש.

"ההנצחה שלו למרילין האגדתית, עם כל הוורסיות המטורפות כולל מרילין בזהב, היא עבודה עוצמתית וההתרסה שלא כל מה שזהב גורם לאושר. לדעתנו העבודות של וורהול יכולות להשתלב בכל סגנון, להקפיץ את החלל ולתת משמעות, צבע וסיפור אחר".

1. פרקט גושני של המותג הבלגי Di Legno
2. אריחים מקולקציית Azulej של המותג האיטלקי MUTINA, ליצירת מיקס ייחודי בשילוב דוגמאות גיאומטריות שונות. עיצוב פטרישיה אורקיולה
3. אריחים בצורת משושים של המותג האיטלקי MUTINA
4. פסיפס חום של המותג האיטלקי micro
5. ברז מקולקציית 316, גוף נירוסטה מושחרת, מבית המותג האיטלקי Gessi
6. מגוון גימורים מעץ מלא או זכוכית, לחזיתות ארונות, מבית המותג האיטלקי Falper
(לחצו להגדלה)

לסרטון אחורי הקלעים של ההפקה

לחצו כאןהפקה ענת כהנא-ברששת
www.mody.co.il

תגובות

Comments are closed