שומעים 24

שומעים 24

מכשיר השמיעה המאפשר לכם לשמוע 24 שעות ברציפות, לפחות

מאת: ענת יפה (צילומים: יח"צ)
בריאות ורפואה מגזין ביו

מכשיר השמיעה Cellion Primax מציע את אחת הבשורות המשמעותיות ביותר בתחום. הוא נחשב למכשיר השמיעה הראשון בעולם הכולל סוללת ליתיום נטענת המאפשרת שמיעה איכותית ורציפה במשך 24 שעות לפחות. המכשיר כולל מטען אינדוקטיבי, המבצע טעינה במעגל סגור ללא צורך בחיבור או במגעים: מרגע שמניחים את המכשיר במטען (שהוא מצדו קטן ואלגנטי) הוא נטען באופן אוטומטי. ניתן לחבר כבל USB להטענה גם באמצעות סוללת גיבוי Power Bank.

ההטענה כאן מהירה במיוחד: להטענה מלאה תגיעו תוך ארבע שעות בלבד. הטענה מינימלית של חצי שעה תאפשר שימוש רצוף של שבע שעות. עם תחילת ההטענה המכשיר נכבה בצורה אוטומטית, ועם ההסרה מהמטען הוא שב לפעול. בכל רגע נתון אפשר לראות את קצב התקדמות הטעינה באמצעות שלוש נורות LED. יתרון נוסף הוא שבמהלך ההטענה מתבצע ייבוש לחות מהמכשיר.

מפרט טכני מתקדם

היתרונות הטכנולוגיים של Primax Cellion אינם מסתכמים רק באופן ההטענה שלו. המכשיר עצמו קל, נוח וקומפקטי. הוא כולל סטרימר אלחוטי ואפליקציות מתוחכמות, המספקים יחד שליטה מלאה ודיסקרטיות. עיקרון הפעולה כאן מזכיר מערכת סטריאו מתקדמת, המעבירה את הצלילים בצורה איכותית היישר לאוזניו של האדם המשתמש במכשיר. חובבי המוזיקה ישמחו לשמוע על אופציית ה-HD Music, הכוללת תוכניות שמע ייעודיות של מוזיקה, לרבות הופעות או קונצרטים באמצעות מערכת השמע.

במכשיר יש מערכת מיקרופונים כיוונית מתקדמת, המציעה אופציה למיקוד אלומה צרה. בדרך זו משתפרת משמעותית קליטת הדיבור המגיע מקדימה, מה שמשפר את הבנת הדיבור גם כאשר סביבת ההאזנה מאתגרת. מנגנון ה-EcoShild מציע תוכנית שמע ייחודית המנטרלת הדהוד ומסייעת להבנה מיטבית של הנשמע גם בחלל בו רמת האקוסטיקה רחוקה מלהיות מושלמת.

באמצעות TwinPhone מוצעת למשתמשים שמיעה דו-צדדית של שיחת טלפון גם מטלפונים רגילים. מערכת ה-3.0 e2e wireless הבלעדית לוקחת את המשימה החשובה של סנכרון והעברת מידע אקוסטי בין זוג מכשירים בזמן אמת במהירות הגבוהה פי 1,000 מהדור הקודם של המכשירים. מכשיר השמיעה נושא תו תקן IP68 מבחינת דרגת האטימות שלו, המבטא את העמידות שלו בפני לחות, זיעה, אבק ולכלכוך.

מנגנונים אחרים ב-Primax Cellion מציעים התאמה ספציפית לאוכלוסיות מוגדרות. במסגרת Therapy Tinnitus ניתנים פיתרונות אקוסטיים מגוונים לסובלים מטנטון. מנגנון CROS/BICROS Wireless מתאים לאנשים אשר אינם שומעים כלל באחת האוזניים שלהם. עיקרון הפעולה של המנגנון הוא העברת המידע האקוסטי המגיע מהצד שאינו שומע למכשיר שהותאם לאוזן השומעת בזמן אמת וללא השהיות.

מכשיר Primax Cellion משווק על ידי מדטכניקה אורתופון מקבוצת Amplifon הבינלאומית, שהוקמה לפני יותר מ-65 שנה ופועלת כיום בחמש יבשות, ב-22 מדינות וב-8,000 מכוני שמיעה. מדטכניקה אורתופון מובילה את תחום שיקום השמיעה בישראל. החברה מייצגת באופן בלעדי בישראל את מיטב החברות העולמיות, לרבות מכשירי שמיעה מתוצרת SIEMENS, שתלי שמיעה ושבלול המיוצרים על ידי MED EL, מערכות FM אלחוטיות ואבזרי עזר. השירות ללקוחות ולמטופלי החברה ניתן על ידי אנשי מקצוע מובילים, לרבות רופאי אף אוזן גרון, קלינאי תקשורת, מהנדסים וטכנאים.


לפרטים נוספים: מדטכניקה אורתופון, 1-700-700-637 | www.medor.co.il.

תגובות