גרינהאוז אדריכלים

גרינהאוז אדריכלים

מאת: מערכת Architecture (תכנון: אדריכלית הילה לביא | צילומים: עוזי פורת)
Architecture סגנון חיים

     דני גרינהאוז
     (צילום: יח"צ)

מי אנחנו /// משרד גרינהאוז אדריכלים, שנוסד בשנת 1955, הוא אחד ממשרדי האדריכלים הוותיקים והמוכרים בישראל. עד היום ביצע המשרד פרויקטים בתכנון אדריכלי ובעיצוב פנים בהיקף של יותר מ-600,000 מ"ר. המשרד משלב ניסיון וחדשנות הבאים לידי ביטוי בעבודה בתוכנות תלת-ממד, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ועבודה עם משרדי אדריכלים בחו"ל.

העושים במלאכה /// המשרד בבעלות אדריכל דניאל גרינהאוז, בוגר הטכניון (אדריכלות ובינוי ערים), וחבר בארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים בישראל IOCEA.

את המשרד מובילות האדריכליות והמתכננות מינה נאוי, הילה לביא ויעל ירוחם, לצדן צוות מוכשר של אדריכלים ומעצבי פנים. הצוותים מכירים היטב את הלקוח והאתר, ומלווים את הפרויקט מראשיתו ועד אכלוסו המוצלח.

פרויקטים בולטים /// משרדנו תכנן את המשרדים הראשיים של החברות Apple בהרצליה, Microsoft בחיפה, ומשרדי פירמת רואי חשבון PWC בחיפה. לאחרונה השלים המשרד מספר פרויקטים בשיתוף עם משרדי אדריכלים מחו"ל לחברות כגון חברת המדיה AOL, והבנק האמריקאי J.P.Morgan. פרויקט נוסף שאוכלס השנה הינו משרד עורכי דין ופטנטים פרל-כהן במגדל היוקרתי שרונה תל אביב, בקומות 52, 53.

על הפרק /// המשרד ממשיך בתכנון בנייני מגורים יוקרתיים ובעתיד הקרוב יושלם פרויקט התחדשות עירונית-תמ"א 38/2 עבור חברת אזורים, בצפון הישן של תל אביב, הכולל כ-30 יחידות דיור. בניין נוסף שייחנך עוד השנה הוא בניין משרדים של המוסד לביטוח לאומי בירושלים. בתחום תכנון פנים יאוכלסו משרדים בתל אביב ובחיפה לאחת מחברות ההייטק הרב-לאומיות הגדולות.


טל': 03-6054448 | אתר: www.grynhaus.co.il | דוא"ל: [email protected]

תגובות