גילה שמיע-זכאי

גילה שמיע-זכאי

מאת: מערכת Architecture (צילומים: יואב גורין)
Architecture סגנון חיים

  גילה שמיע-זכאי
  (צילום: בנימין אדם)

מי אנחנו /// הסטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים של גילה שמיע- זכאי, בעל ותק של למעלה מ-20 שנה, עוסק בתכנון ובעיצוב פנים למגוון פרויקטים פרטיים, ציבוריים ומסחריים. התמחותנו בתכנון ובעיצוב משרדים, תוך התמקדות במשרדי חברות הייטק, קליניקות, דירות יוקרה וכו'. תהליך התכנון מתנהל סביב רצונות הלקוח, כשאנו תורמים מהניסיון והידע שלנו כדי להגיע לתוצאה המושלמת. שירותי התכנון מלאים וכוללים ליווי בבחירת הנכס המתאים, הכנת הפרוגרמה, תקצוב הפרויקט, תכנון אדריכלי, עיצוב ופיקוח, הכולל שיתוף פעולה עם יועצים מקצועיים חיצוניים.

פרויקטים בולטים /// משרדי "קבוצת גאון" – המשרדים בשטח 1,200 מ"ר במתחם טרמינל פארק, באור יהודה (ראו תמונה בראש העמוד). להבדיל ממגמת האופן-ספייס הבולטת במשרדים, כאן דרישת הלקוח הייתה לשמור על האינטימיות של כל עובד ומנהל, באמצעות תכנון מספר גדול של חדרים אישיים. כדי ליצור סדר, הקונספט לפרויקט החל מהמחשבה על מהות החברה, המסמלת בעינינו את החוליה המקשרת בין המים מן המעיין אל הברז הביתי. לכן, מראשית שלב התכנון של החלל הוחלט שהתנועה בו תדמה זרימת מים, המתנקזת בסופה אל הקפטריה. כל חטיבה הוגדרה בחלל על ידי צבע אחד מתוך קשת צבעים מוגדרים ומתחלפים.

משרדי 'נתיבי ישראל'

משרדי "נתיבי ישראל", אור יהודה – 1,000 מ"ר. הקונספט לתכנון היה יצירת חלל מרגיע, שיסייע לעובדים להגיע לריכוז מקסימלי. כדי ליצור תחושה זו, השתמשנו במחיצות זכוכית אקוסטיות בגובה 3 מטרים, במקום קירות גבס אטומים. התקרה החשופה, יחד עם גוני אפור שונים, יוצרים חלל שליו ורגוע, הנראה גדול יותר. הצבעים הבולטים שנבחרו לעיצוב החלל הם כחול וירוק – צבעי הלוגו של החברה, המדגישים את זהות החברה ומשרים על הנמצאים בחלל אווירה של רוגע, מקצועיות ומוטיבציה.

חזון ואסטרטגיה /// משרדנו עוסק בעיצוב, תכנון וסטיילינג, עד לפרט הקטן ביותר. אנו עושים שימוש רב בחומרי גלם טבעיים הקשורים לסביבה הגיאוגרפית ולעולמו של הלקוח. השימוש הנכון בחומרי גלם הוא זה שנותן עומק ותורם לאופי האישי של הפרויקט, ולכן חשוב לנו לתת דגש להתאמת המבנה וליצירת סביבת עבודה אופטימלית.

על הפרק /// בימים אלה אנו עובדים על תכנון ועיצוב משרדים רבים בהיקפים שונים ברחבי הארץ, דירות יוקרה ומלונות. זאת בנוסף לתכנון מתחם תרבות ופנאי במגדל WOPA ברעננה, הכולל חדרי טיפולים, ספא וחדר כושר.


הזמיר 5, רמת גן. טל': 054-4430811, 03-7513450 | www.gilashemie.co.il | דוא"ל: [email protected] | פייסבוק: Gila Shemie-Zakay | אינסטגרם: gilashemietlv

תגובות