מהחבית לבקבוק אצלכם בבית

מהחבית לבקבוק אצלכם בבית

כשתשוקה ואהבה לבירה איכותית פוגשות בחלום ליהנות מאותה איכות של בירה מהחבית, גם בבית, נולד מקום שכל חובב בירה חלם עליו. הכירו את BEER SHOP, המקום שמביא את חוויית בר הבירות האיכותי אליכם הביתה

מאת: ענת יפה (צילומים: יח"צ)
EAT4YOU סגנון חיים

זה היה רק עניין של זמן עד שמישהו יחליט להרים את הכפפה ולתרגם את חוויית שתיית הבירה בבר לגירסה ביתית. עם אותו טעם, רמת קרירות וארומה של בירה טובה שזה עתה נמזגה מהחבית. מי שחתום על הרעיון בארץ הוא דני איזניוק, הבעלים של BEER SHOP, שהתשוקה והאהבה שלו ושל שותפיו לבירה איכותית, והחלום ליהנות מאותה איכות של בירה מהחבית גם בבית, הניעו אותו לפעולה.

כדי להוציא את הרעיון לפועל, החליטו לייבא לארץ טכנולוגיה ייחודית המאפשרת להם לבקבק את הבירה, כך שכל אחד יכול לקחת אותה הביתה וליהנות מבירה איכותית מהחבית, רק בבקבוק. הסגירה הייחודית מבטיחה שאיכות הבירה תישמר לאורך זמן, ממש כמו במבשלה.

BEER SHOP, שלפני כשנה הגיעה לתל אביב, היא חלומם האולטימטיבי של כל חובבי הבירות, לסוגיהן השונים. עם 30 סוגי בירה מהטובות ביותר בארץ ובעולם שמציעים במקום, החוויה מובטחת. את הבירות אפשר כמובן לשתות אצלם על הבר, באווירה חגיגית ישר מהחבית, ולשלם הרבה פחות מכל בר אחר, וכמובן לקחת הביתה.

דני איזניוק

בירה עוצמתית

"אנחנו נותנים במה מכובדת לבירות קראפט ישראליות", אומר איזניוק. "עם מגוון בין הגדולים בארץ מהחבית". לצד אלה מבשל איזניוק עוד שני סוגי בירות שנמכרות רק בביר שופ ורק מהחבית, וכל זה במחירים ללא תחרות. מחירי כוסות חצי ליטר לישיבה במקום נעים בין 16-21 שקל, ובקבוקים של 1 ליטר – 26-36 שקל.

אחת משתי הבירות, Summer Ale, אותה מבשלים בסגנון סאמר אייל הידוע, ומכאן שמה. בירת הסאמר אייל של BEER SHOP, היא בירה-בוטיק, לא מפוסטרת, המורכבת מ-4 סוגי כשות עם סיומת הדרית. אחוז האלכוהול – 5.2%. בירה נוספת אותה מבשלים ב-BEER SHOP היא IPA. "אחרי אין ספור טעימות וניסויים, מצאנו את המתכון המנצח", מספר איזניוק. "הבירה המבושלת בסגנון IPA הקשוח, המוכר והידוע, היא בירה עוצמתית, לא מתחנפת, עם 5 סוגי כשות ומתהדרת במרירות חזקה ופירותית. היא מכילה רק 5.9% אלכוהול שהופכים אותה לכזו שעושה את העבודה מצד אחד, אך אפשר להמשיך ולשתות אותה בכיף לאורך ערב שלם, מצד שני".

מה היה חזון שהניע אתכם?

"אנחנו מאמינים שאם אתה אוהב משהו אהבת אמת, אתה חייב לנסות לעשות את זה בעצמך. לכן השלב הראשון שלנו היה לפתוח את ביר שופ ולספק לקהל חובבי הבירות (בדיוק כמונו) חוויה אחרת, שלא ממש מוכרת בנוף הישראלי. מקום שמחבר בין אנשים החולקים את אותה האהבה למשקה הנפלא ולהציע לו מגוון עצום של משקאות – אבל רק כאלה שאנחנו חושבים שהם הטופ של הטופ".


www.beershop.co.il

תגובות

Comments are closed