פירמה שחוגגת 2 עשורים

פירמה שחוגגת 2 עשורים

מאת: ענת יפה (צילום: יח"צ)
אקדמיה וחברה מטריושקה

עו"ד אנטון קוזין (45) נשוי ואב לשלושה ילדים, נולד בעיר מוסקבה, שם גדל, התחנך וסיים תואר במשפטים. בשנת 1995 לארץ עם משפחתו. "הוריי חיכו שאסיים את לימודיי בברית המועצות ושהעלייה לישראל תאושר, לנוכח העובדה שאבא היה נציג דיפלומטי בברית המועצות", מספר עו"ד קוזין. בגיל 22 החל ללמוד עברית בישראל ועשה את שירותו בצה"ל, כמו מרבית חבריו העולם החדשים.

בשנת 1999, ולאחר שעבר את ההתמחות בעריכת דין ואת מבחני לשכת עורכי הדין בישראל, התקבל כחבר לשכת עורכי הדין. עם קבלת הכרתו כעו"ד מן המניין פתח עו"ד קוזין משרד עצמאי המתמחה בנדל"ן: "המשרד שלנו עוסק בייצוג לקוחות כמו חברות יזמיות קבלניות, תושבי הארץ בעסקאות יד ראשונה ושנייה", בכל תחומי ועסקאות הנדל"ן, מסביר עו"ד קוזין.

הפירמה שהקים עו"ד קוזין באשדוד מונה 5 עורכי דין בכירים ועוד מתמחים ואנשי צוות של המשרד, סך הכך 13 אנשים מוכשרים המעניקים שירות ללקוחות רבים. "הפירמה שלנו חוגגת 20 שנה של פעילות בתחום, עם הישגים גדולים. במשך 20 שנות פעילות ייצגנו לקוחות באלפי עסקאות, עובדה אשר הופכת אותנו לאחד המשרדים המובלים בתחום", מציין עו"ד קוזין בגאווה.

כיום הוא גם בעליה של חברת השקעות, ועד לפני חמש שנים היה חבר מועצת העיר אשדוד וחבר בוועדת בניין ערים. כשהוא מתבקש לספר על הקליטה בארץ כבחור צעיר שמתחיל את חייו בארץ חדשה, הוא מספר בחיוך: "לא היו קשיי קליטה, קיבלתי הכל ברוח טובה. אבל אין ספק שכדי להצליח ולכבוש את היעדים שהצבתי לי עוד במוסקבה, הייתי חייב ללמוד את השפה, וכמובן ללמוד למבחני הלשכה ולעבור אותם בהצלחה".

ומה הטיפ שלך לעולים חדשים?

"לא להתייאש מהדרך, כי השמים הם הגבול".

האופטימיות הזו מלווה את עו"ד קוזין לאורך כל הדרך והיא מלווה גם את החזון האישי והמקצועי שלו: "תמיד להביט קדימה ולהיות קשוב ללקוחות, זה הנכס היחיד שיש לי".


www.kuzinlaw.com (המשרד באשדוד), 08-8658710, ומשרד נוסף פועל במגדלי חג׳ג׳, שרונה, תל אביב: 03-5096000

תגובות