פרידה אופנתית

פרידה אופנתית

מראות אופנתיים בהשראת מישל וברק אובמה. הפקת אופנה - רגע לפני שנפרדים

מאת: מערכת שמנת (צילומים: בנימין אדם)
סגנון חיים שמנת

בדפי ההיסטוריה עוד יכתבו שורות רבות על השפעתם של מישל וברק אובמה, הזוג הנשיאותי בארה"ב, על העולם המערבי. אין ספק, הם הביאו לבית הלבן אג'נדה, קצב וסגנון אחרים.

אחד התחומים בהם התרחש שינוי משמעותי הוא תחום האופנה. כאן בעטה מישל אובמה בדמות אשת הנשיא הקלאסית, והעזה להציג דמות אחרת לחלוטין. מישל ידעה לנתב את המראה והתפקיד למחוזות נוטפי סטייל, והפכה לאייקון אופנה בארה"ב ובעולם כולו. היא נפרדה מהחליפות המחויטות, העדיפה שמלות אשר חושפות כתפיים וגב, והחליפה גזרות, צבעים ומרקמי בדים. גם את מעצבי-העל החליפה במעצבי אופנה צעירים, והעניקה להם הזדמנות להוכיח את כישוריהם.

והנשיא? הוא אומנם שמר על המראה המחויט, אבל הדגים שיק אישי, מעודכן ועכשווי – חליפות שגזרתן מלטפת את הגוף, חולצות צווארון מעומלנות, עניבות פפיון וחליפות טוקסידו מרשימות.

מראות אופנתיים בהשראת מישל וברק אובמה, רגע לפני שנפרדים.


צילום: בנימין אדם סגנון והפקה: גילי סיוון-כהן הפקה בפועל: יפית גרונדשטיין עוזרת צלם: ג'ואנה גרין עוזרות סטיילינג: דניאלה גלר, דיאנה חצ'טוראן ומורן שמש איפור: בן קדר שיער: עומרי לוי פאות: רבקה זהבי דוגמנים: ג'ודית גולה למארס מודלס, אבישחר ג'קסון לשרית אנד לורנס
צולם במלון אלכסנדר, תל אביב
כל התכשיטים בהפקה זו הינם מבית Neuhaus Jewelry , מותג תכשיטי היוקרה הבינלאומי, בבעלותו של המעצב גיל נויהאוס. חנויות המותג בישראל: בוגרשוב 75 , תל אביב, טל' 03-6299962 ; המלך דוד 10 , ירושלים, טל' 02-6230766 ; מלון הנסיכה אילת, טל' 08-6371616

תגובות

Comments are closed