חוויה של טעם החיים

חוויה של טעם החיים

קוקה-קולה ישראל פותחת את שעריה ומזמינה את הקהל הרחב אל מרכז החושים, בלב מפעל הייצור בבני ברק, המציע פעילות חווייתית, מלמדת ומהנה

מאת: ענת יפה (צילומים: טל שיפמן)
טיולים סגנון חיים

"קוקה-קולה ישראל" פותחת את שעריה ומזמינה את הקהל הרחב אל מרכז החושים של קוקה-קולה, הממוקם בלב מפעל הייצור של החברה בבני ברק. המרכז מציע הצצה נדירה, מרתקת, תוססת ויחידה מסוגה אל עולמו של המשקה והמותג המפורסמים ביותר בעולם.

במסגרת הסיור ב"מרכז החושים", נחשפים המבקרים דרך עשרה אולמות שונים, אשר מהווים פריצת דרך טכנולוגית, אל סיפורו של המותג קוקה-קולה לאורך 132 השנים האחרונות, מהיום בו הומצא המשקה דרך הסיפור הגלובאלי, הזווית הישראלית, עולמות התוכן של המותג, וכלה בסיור באחד מקווי הייצור החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם.

בסיור החווייתי עוברים המבקרים בחלל הגלובאלי בו ממתינים להם משחקים אינטראקטיביים, נכנסים למתחם של מנהרה אור-קולית בה הם נחשפים לרגעי שיא היסטוריים ונקודות ההתפתחות של חברת קוקה-קולה ישראל, ואפילו מגיעים לחדר בריחה ייחודי בטכנולוגיית VR. החוויה לא מסתיימת לפני שמגיעים אל מעגל החושים, המעניק חוויה סנסורית מיוחדת במינה ב-360 מעלות, ממשיכים אל אולם המיחזור בו זוכים לקחת חלק בתהליך המיחזור, ולבסוף מגיעים להיכל הבועות בו כל מבקר מרחף בתוך בועות המשקה אל תוך מסע בתלת-ממד, לגילוי תמצית האושר של קוקה-קולה, תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית וייחודית.

בסיום הביקור עוברים המבקרים מעל לקו הייצור החדש שהקימה החברה, בו רואים, הלכה למעשה, כיצד מייצרים את המשקה האהוב. הסיור מסתיים בחנות המזכרות, לא לפני שהמבקרים מקבלים שתייה לבחירתם ממגוון משקאות החברה. בחנות המזכרות יכולים המבקרים לרכוש מתנות ומזכרות ייחודיות של קוקה-קולה.

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== =====

איפה? מפעל קוקה-קולה, רחוב כהנמן 129, בני ברק. מתי? בימים א'-ה', בין השעות 9:00-19:00

אורך הסיור: כשעה וחצי.

לתיאום ביקורים מראש: טל' 1-800-596596 | sense-center.cocacola.co.il

הכניסה מגיל 7 ומעלה. עלות הכניסה: 20 שקלים. ניתן לקיים סיורים גם לדוברי אנגלית.

ניתן לערוך במקום אירועים סגורים, אירועי חברה, ימי הולדת ועוד. נגישות לנכים.

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== =====

תגובות