חרוט בעץ

חרוט בעץ

קולקציות הפרקט מבית המותג האיטלקי Listone Giordano, מגלמות יצירתיות פורצת דרך בשיתוף מעצבים מובילים, והתחדשות מתמדת של חומר הגלם המסורתי

מאת: מיכל אסף (צילומים: באדיבות Listone Giordano)
Designer סגנון חיים

הפרקט של Listone Giordano, מבית Margaritelli, מחבר בין מורשת משפחתית איטלקית והיסטוריה של למעלה מ-100 שנות ניסיון בענף העץ, לבין חדשנות טכנולוגית ועיצובית, הכוללת שיתופי פעולה פורצי דרך עם המעצבים הבולטים בעולם. לצד ערך החדשנות, מחויב המותג לערכים של כבוד לטבע ושמירת הסביבה, תוך עמידה בתקנים הירוקים וטיפוח יערות עצי אלון, המשמשים לייצור הפרקט.

הסינרגיה בין חדשנות וגמישות גדולה בייצור, לבין החיפוש התמידי אחר השלמות האסתטית ובדיקה תמידית של רמת האיכות המאפיינים את Listone Giordano, הופכים את המותג לאחד המובילים בתחומו בשוק העולמי. המותג מציע קולקציות פרקט בסגנונות שונים ומגוונים: קולקציית Classica במראה קלאסי, קולקציית Atelier במראה מחוספס וקולקציית, Natural Genius המשקפת את הרוח העכשווית של המותג. Natural Genius מביאה בשורה עתידנית לעולם העיצוב, באמצעות שיתופי פעולה עם מעצבי-על בענפי האדריכלות, העיצוב והאמנות הגרפית, כמו Patricia Urquiola, Daniele Lago, Michele de Lucchi, Matteo Nunziati ועוד.

ימין: חריטת לייזר של קווים ופטרנים גיאומטריים, במראה עבודת יד – מייצרת משחק של אור וצל
שמאל: קולקציית Undici: בכל סדרה 11 עיצובים שונים בחריטת לייזר
(לחצו להגדלה)

קומבינציות עיצוביות

בימים אלה משיקה חברת PARQUETEAM קולקציית פרקט ייחודית מבית Listone Giordano. הקולקציה מציגה שלוש סדרות של פרקט עץ טבעי תלת-שכבתי, כאשר בכל סדרה 11 (Undici באיטלקית) עיצובים שונים המיוצרים בחריטת לייזר, פרי שיתוף פעולה של Listone Giordano עם חברת Inkiostro Bianco. חריטת הלייזר מפיחה חיים חדשים בעץ, ומעניקה ביטוי עכשווי וחדש לחומר הגלם המסורתי.

ניתן לשחק עם האריחים השונים בכל סדרה, במגוון קומבינציות עיצוביות, כך שכל חלל הופך ל"ניסוי" יוצא דופן. בכל הסדרות הטקסטורה, הגיאומטריה והדקורציה משתלבות עם הסדקים, הגוונים וסימני הזמן של העץ. התוצאה טבעית, במראה עבודת יד, עם תשומת לב רבה לפרטים. ניתן ליישם את הקולקציה על כל משטח – רצפה, קירות ואפילו על רהיטים, וכך ליצור המשכיות עיצובית.

מימין: Marc Sadler, Mattheo Thun, Aldo Cibic, Daniele Lago, Patricia Urquiola, Matteo Nunziatti

כמותג שאינו מפסיק לחדש, שיתופי פעולה חדשים נוספים של Listone Giordano, אשר יושקו בעתיד הקרוב, כוללים קולקציה גיאומטרית בשיתוף המעצבת Paola Lenti, קולקציה בטקסטורת טקסטיל בעיצובו של Marc Sadler, קולקציה בהשראת 1900 בעיצובו של Matteo Thun, קולקציה מיוחדת לקירות בעיצובו של Aldo Cibic ועוד.

את מגוון הקולקציות של Listone Giordano ניתן להשיג בלעדית ב-PARQUETEAM.

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== =====

PARQUETEAM היא חברת בוטיק לחומרי גמר, המציעה אוסף של חומרים טבעיים ואיכותיים לחללי פנים וחוץ.

החברה מפתחת ומייצרת מוצרים ייחודים לריצוף ולחיפוי מחומרים כגון אבן, עץ, טראצו, רזינה ועוד.

מאז שנת 1995, צברה PARQUETEAM ניסיון רב בפרויקטים היוקרתיים בישראל, תוך שיתוף פעולה עם צמרת האדריכלים והמפקחים בתחום הפרטי, הציבורי והמסחרי.

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== =====


תצוגה ומכירות: רח' גלגלי הפלדה 7, הרצליה פיתוח | טל': 03-5400007 | אתר: parqueteam.co.il | פייסבוק: Parqueteam | אינסטגרם: parqueteam_woodstone | בחנות האפליקציות: Parqueteam

תגובות

Comments are closed