חדשות E-Commerce

חדשות E-Commerce

מאת: מערכת E-Commerce
E-Commerce טכנולוגיה והייטק

מערכת גילוי ומניעת הונאות בכרטיסי אשראי בזמן אמת

חברת טלרום השיקה שירות אנטיפרוד ללקוחותיה. מדובר במערכת גילוי ומניעת הונאות המיועדת לטיפול בהונאות בכרטיסי אשראי בזמן אמת. המערכת מחזירה את הפעולה הנדרשת עבור עסקה בהתאם לכללים שנקבעו ומיועדת להתממשקות עם מערכת סליקת כרטיסי האשראי של חברת טלרום -Telepay. כמו כן היא יכולה לעבוד בצורה עצמאית מול API. השירות ניתן ברכישת חבילה לפי כמות בדיקות חודשית החל מ 50 דולר לחודש.

הגדרת הכללים במערכת נעשית באופן ספציפי עבור כל לקוח בכל תחום על מנת להגיע לתוצאות מיטביות בתהליך ניהול הסיכונים שמשתנה במגזרים השונים. המערכת יכולה להתריע-לחסום-להעביר-להחריג כל עסקה וזאת לפי רשימת כללים מוגדרת מראש. רשימת הכללים נבנית באמצעות כלי ניהול ידידותי והיא כוללת מתן ציון לעסקה, תוך בדיקת עסקאות קודמות של בית העסק לפי מיקום, כמות עסקאות, סכום וסכום נצבר ללקוח, כתובת ביצוע העסקה, מספרי כרטיסי אשראי וכל שדה אחר הקשור לפרטי ההזמנה שמועבר למערכת.


חבילה להקמת חנות אינטרנטית

סטודיו רז מציע עכשיו לעסקים קטנים ובינוניים חבילה להקמת חנות אינטרנטית מבוססת מג׳נטו 2 ולהתחיל למכור כמו הגדולים. תודות למגוון העצום של פיצ'רים מובנים, ממשק ניהול נוח וקל לשימוש, שוק תוספים תוסס וגדול ומהירות טעינה גבוהה, קיבלה מג'נטו את התואר "מערכת המסחר האלקטרוני הפופולרית והטובה בעולם".

בסטודיו רז פיתחו נוסחה חכמה להקמת חנות מג'נטו מוכנה לעבודה במחיר שפוי. רוצה לעסק שלך את החנות המתקדמת בעולם? רוצה להגדיל את המכירות של העסק שלך? המותגים המובילים בעולם בחרו מג'נטו – עכשיו זה הזמן שלך לבחור.

צרו אתנו קשר עוד היום בטל: 03-5187312 או בקרו באתר שלנו studioraz.co.il

רגולציה חדשה על תשלומים מקוונים באירופה

רשות הפיקוח על הבנקים באיחוד האירופי הודיעה על תוכנית לכונן רגולציה חדשה ומקיפה בכל מה שנוגע לתשלומים מקוונים. המטרה היא שהלקוחות המשלמים דרך האינטרנט יחושו ביטחון רב יותר בכל שלבי מסירת מידע, ביצוע וגביית התשלומים. המגמה להקשחת הפיקוח והרגולציה על התשלומים ברשת מעוררת חששות בקרב החברות הפועלות בתחום זה, שמא סרבול הגישה ופיקוח יתר יביאו להקטנת היקף הקניות. כיום כבר כמחצית הצרכנים באירופה מבצעים קניות און-ליין ובבריטניה מגיע שיעור זה ל-60%.

התוכנית, שהיא בשלבי למידה, מדברת על תוספת דרישות זיהוי והגנה על הקונים והבטחת כספים ככל שהדבר נוגע לתשלומים שמעל ל-8.5 לירות שטרלינג. בין השאר מדובר על תוספת סיסמת גישה או קוד כלשהו. יש הצעה אפילו להוסיף קורא ובקר כרטיסים חיצוני, לשם בקרה וביצוע התשלום בפועל. גם הקמעונאים מביעים חשש כי "לקוחות מהססים" יבחרו לנטוש כליל את הקניות ברשת לפני הרכישה, או בעת תהליך הבקרה והאישור, אם הם יהיו מסורבלים וקשים להבנה ולתפעול.


איך מרוויחים יותר בחנות הווירטואלית?

שוק המסחר האלקטרוני מצוי בתנופה אדירה ובחברת e-shop השקיעו משאבים ניכרים בפיתוח טכנולוגיות ייחודיות להגדלת מכירות במטרה להקנות לבעלי העסקים כלים, אשר יעזרו להם להגדיל את נפח הפעילות בחנות הווירטואלית וכמובן להגדיל רווחיות.

e-shop, כחברה מומחית למסחר אלקטרוני, פיתחה כלים שמטרתם לייצר לגולש מסלול רכישה נח, חוויתי ואופטימלי, המגדיל את הסיכוי שירכוש מוצר. אם כבר החליט לרכוש מוצר, מסלול הרכישה מתמקד בהגדלת הסיכוי שירכוש מוצרים משלימים ונלווים. על מנת להשיג זאת, פותחו כלים לקידום מכירות אותם יפגוש הגולש לאורך כל התהליך הרכישה. כלים אלו כוללים: מגוון מבצעי קנה/קבל לבחירה בהתאם להרגלי הצריכה של קהל הגולשים בחנות, מערכת אייקונים אוטומטית למינוף מבצעים והנחות, טכנולוגיה ייחודית להצגת מוצרי קופה בטופס הרכישה וכלים לזיהוי וטיפול בנטישת גולשים לפני ואחרי סיום הרכישה בחנות.

זה הזמן להרוויח יותר! אל תחכו…

08-9366633, www.e-shop.co.il

   יעל גלזר, מייסדת גלזר הדרכות, מארגנת הקורס

קורס און-ליין חדש ובחינם למסחר באיביי

התופעה של כל אותם אלפי ישראלים שכבר נהנים מהכנסה נוספת או חלופית, אותה הם יוצרים באתרי מסחר בין-לאומיים כמו איביי, גואה ומתחזקת במהירות. הנושא של המסחר המקוון מתפשט וחודר במהירות לאין-ספור תחומים, כאשר הודות לו עוד ועוד אנשים נהנים מהכנסות של מאות ואלפי דולרים בחודש, ואף למעלה מכך, אותן הם יוצרים במסחר בין-לאומי הנעשה מהבית והכורסא שלהם.

אין צורך בהשכלה מוקדמת, בידע מיוחד במחשבים, באנגלית טובה, או בכישרון מיוחד כדי להיכנס לעולם זה, אך נדרשים רצון ועבודה. לאנשים שחולמים על כסף קל, עשרות אלפי דולרים שיזרמו לחשבונם ללא מאמץ, צפויה אכזבה. סכומים שכאלה ניתן להשיג רק במחשבה ובהשקעת זמן ומאמץ ניכרים.

איך מתחילים? הכנו לכם קורס און-ליין בן 3 שיעורים לכניסה קלה לעולם זה, סרקו את הקוד או היכנסו לאתר yaelglazer.co.il, בו תוכלו להירשם ולקבל קורס בחינם. בהצלחה!

תגובות

Comments are closed