לחלום בזכוכית

לחלום בזכוכית

הזכוכית הפכה בעשור האחרון לחומר עיצובי מודרני ומבוקש, איתו ניתן לעצב כל חלל בבית כיד הדמיון הטובה! א.א מראות מגשימה חלומות מזכוכית, ורוקמת ממנה צורה וצבע. מוצריה המעוצבים של החברה מעצבים כל פינה של בית האח בעונותיו האחרונות, ומוכרים לכולנו

מאת: ענת שי-לאור (צילומים: יח"צ)
Designer סגנון חיים
צילום: יח"צ

לחצו להגדלה

הזכוכית הפכה בגין המראה הנקי, המינימליסטי והמודרני לחומר גלם משמעותי ביותר בעיצוב הבית המודרני. יישום מקורי של שיטות ישנות וטכנולוגיות חדשות הופכים אותה לגמישה ועמידה מאי פעם, ולכן לנגישה ונחשקת.

כיום מייצרים ממנה לא רק חלונות, מקלחונים או פלטות לשולחנות סלון, במראה שקוף ואחיד, אלא מגוון רחב של מוצרים – החל מחיפויים לקירות, רצפות, ארונות ומקלטי טלוויזיה, ועד למעקות ודלתות, תמונות ועוד… כולם מופיעים במגוון רחב של צבעים ומרקמים. בעיצוב המטבח הפכה הזכוכית לפופולרית במיוחד, כאשר פלטה אחידה ומודרנית מחליפה את אריחי הקרמיקה המיושנים וזכוכיות מחליפות את הפורמייקה בדלתות.

החברה הידועה והבולטת בטיבה בארץ, בזכות מוצריה המעוצבים והאיכותיים, היא א.א מראות הישראלית. היא מתמחה בעיצוב ובשימוש מקורי ומתקדם בזכוכית ובהגשמת חלומותיהם העיצוביים, הפרועים ביותר, של לקוחותיה הפרטיים, המקצועיים והמסחריים

לחברה מכונות חדישות ושיטות עבודה מתקדמות, המאפשרות לה עבודות מורכבות ויוקרתיות, ברמת גימור גבוהה. היא מספקת את מוצריה במרקמים, צורות והדפסות מקוריות ואמנותיות, על פי רצונו האינדווידואלי של כל לקוח. א.א מתמחה גם בהתזות חול, הדפסות, פיסול על ידי כיפוף בחום, ייצור זכוכיות טריפלקס חזקות במיוחד, זכוכיות פלזמה ההופכות משקופות לאטומות בלחיצת כפתור ועוד.

צילום: יח"צ

מעצבת את בתי האח בזכוכית

לוח השראה למוצרי החברה נלקח מתכונתה האסתטית הבולטת ביותר של הזכוכית – השקיפות. מתמונות ורעיונות המייצגים משחקי שקיפות ואור, גילוי והסתרה.

בית האח, לכל עונותיו, ידוע בעיצובו היוקרתי, המקורי, היצירתי והעכשווי, כשההפקה מקפידה על כך שהבית יהיה מושך עין ויוצא דופן בנראותו. לכן עוטרו חלקים נרחבים של הבית בזכוכיות המודפסות והמעוצבות של חברת א.א מראות, המספקת פתרונות מעוצבים ויפהפיים לבית האח כבר מהעונה השנייה. ההשראה למוצרי וחיפויי הזכוכית נלקחים, בכל פעם, מעולם מרתק אחר, מהשמיים, מקיפולי הנייר, הצמחייה, המים, עולם האמנות ועוד. יצירי פנטזיה ואשליה המקרינים קסם ומעוררים סקרנות בבית.


www.aa-mirrors.co.il | 03-9618883

צילום: יח"צ

תגובות

Comments are closed