לא עולים ברגל

לא עולים ברגל

בבתים פרטיים, בדופלקסים ובמוסדות, הפכו המעליות לצורך בסיסי, שבין השאר תורם להשבחת הנכס ולאיכות החיים בו. חברת עדן מעליות, המתמחה בתחום, מגשימה את החלום ומשדרגת אותו גם בעיצוב מושלם וחסר פשרות

מאת: ענת יפה (צילומים: עדן מעליות)
Architecture סגנון חיים

מעליות הן כבר מזמן לא עניין של מותרות. הן צורך הכרחי, ולא רק בבניינים גבוהים, כפי שמסתבר מפעילותה של חברת "עדן מעליות בע"מ". בשנים האחרונות הולך וגובר הצורך גם במעלית פנימית או חיצונית בתוך הבית, המשרד או המפעל. כזו שתקל את הניידות, ולא פחות חשוב תשתלב בעיצוב ובמראה החלל. החברה הוותיקה, שהוקמה בשנת 1996, מתמחה בהתקנת, שיפוץ ומתן שירותי אחזקה לכל סוגי המעליות והמעלונים: מעליות נוסעים, משא, מזון, נכים/מוגבלי תנועה (פתרונות נגישות), מעליות חשמליות והידראוליות.

אחד מתחומי הפעילות החשובים של החברה הוא תחום הנגישות, שמקבל דגש בעשייה היומיומית של החברה. ברוח זו מספקת החברה מספר פתרונות נגישות ומענה על כל בקשה, המותאמים אישית לכל לקוח ולכל דרישה. אחד המוצרים הבולטים הוא מעלון לנכים – אמצעי המרחיב את יכולות הנגישות ומשפר את איכות החיים של בעלי נכויות בבית העסק ובביתם הפרטי.

יעיל ומעוצב

   מעלית ביתית (מעלון) עם פיר זכוכית

הפונקציונליות, האמינות והנוחות – המאפיינים את מוצרי החברה – אינם באים על חשבון עיצוב ללא פשרות. בחברת עדן מעליות מעצבים מעלון ברוח הבית, כך שישתלב בסגנון ובאווירה הכללית, גם ויזואלית וגם מבחינת ההרגשה של בעלי הבית.

כך מותאם כל המעלון באופן אישי ללקוח, על פי דרישתו. בעיצוב המעלון נלקחים בחשבון גם המראה החיצוני המשתלב בסגנון העיצוב של הבית כפי שהוא נראה לדייריו, וגם בעיצוב פנים מוקפד- מה שהופך את העלייה במעלון לנעימה יותר. בין אם המעלון מוצב במרכז הבית או בפינה צדדית, מקפידים אנשי חברת עדן מעליות שהוא ייראה כאלמנט תכשיטי המושך את העין.

אחד ממוצרי החברה, המתאים במדויק למטרה זו, הוא המעלון ELFO – פתרון מעוצב שמאפשר לכם להתקין בקלות, במהירות וללא שיפוצים מסובכים מעלית קטנה ומסוגננת, המשדרגת להפליא את הנכס ואת רמת החיים בו. פתרון זה אינו מצריך פשרות רבות או ביצוע שינויים מהותיים בעיצוב האדריכלי הקיים במבנה, והוא משאיר בו טביעת רגל מינימלית הודות לפתרונות טכנולוגיים חסכוניים במקום ולשפע של סגנונות עיצוב אלגנטיים בקווים נקיים ומעודנים, לבחירתכם.

כמו יתר המוצרים של החברה, שכולם מאושרים ונבדקים על ידי מכון התקנים הישראלי והאירופאי, מדובר במוצר אמין, איכותי ובטיחותי, שכיום קל מתמיד להתקין בבתים פרטיים, בווילות, בקוטג'ים, בפנטהאוזים, בין קומות במגדלי דירות, במבנים ציבוריים, ועוד.

התקנת מעלון יכולה להתבצע באופן פנימי וגם באופן חיצוני למבנה, ללא צורך בחדר מכונות לתפעול המערכת, אלא עם ארון הפעלה קטן ועם חיבור לשקע חשמלי רגיל (220 וולט 16 אמפר). המעלון מתוכנן ומיוצר במיוחד על פי דרישות וצורכי הלקוח, ואפשר להתקינו במגוון רחב של גימורים : נירוסטה, פורמייקה, זכוכית ושיש.


עדן מעליות
eden-lift.co.il | טל': 08-6655788

תגובות