מעצבים מטבחים. מעצבים חוויות

מעצבים מטבחים. מעצבים חוויות

כחלק מהמגמה העולמית של הבית החכם, השיקו באביבי מטבחים קולקציה בעיצוב עכשווי, המשופעת במוצרים חכמים ונותנת מענה מושלם למקומות העבודה ולשטחי האחסון. SMART KITCHEN - הדור החדש של המטבחים

מאת: מיכל אסף
Designer סגנון חיים

חדשנות. זו בתמצית פילוסופיית מותג חברת אביבי מטבחים. חדשנות הניכרת בתחום העיצוב, השימוש בחומרי הגלם וכמובן בפונקציונלית על מכלול המשמעויות הגלומות בה. אולמות התצוגה של החברה משקפים למעשה תפיסת עולם ברורה: קו עיצובי המשלב בין הטרנדים האחרונים והעכשוויים ביותר בעולם העיצוב, לבין פרקטיות, נוחות ויעילות. כמותג הדוגל בחדשנות וביצירתיות, מעודדת החברה את עובדיה לעמוד בחזית היצירה והחדשנות בתחום, לתת דרור לפיתוח כל רעיון ולמצוא פתרונות קריאטיביים לכל אתגר.

בראש העמוד וכאן: מטבח דגם The Wall, מגירות צוקל, שולחן נשלף, גינת צמחי תבלין (צילומים: יח"צ)

הנסתר הופך לגלוי

וזה בדיוק מה שנראה בימים אלה, עם השקת קולקציית המטבחים לשנת 2018, המתבססת על תובנות ה-smart kitchen. מטבחי הקולקציה מנצלים בצורה חכמה את שטח החלל הנתון, ונותנים מענה לפתרונות עבודה ואחסון, תוך כדי יצירת תחושה של מרחב וגודל.

אם במטבח רגיל נכנסת בשטחי האחסון כמות מסוימת של פריטים ומזון, בחלל המטבח הזה מצליחים להגדיל את שטחי האחסון ולהכניס יותר פריטים. היצירתיות ממשיכה גם בשטחי העבודה עם משטחים הניתנים להגדלה – לתחושת נוחות מקסימלית של בני הבית. דוגמה לכך היא השימוש במגירות אחסון בצוקל המטבח (החלק התחתון עליו ממוקם המטבח שבדרך כלל אינו מנוצל לאחסון), או שולחן מוסתר שנפתח מתוך האי, כיסאות מתקפלים הנכנסים לתוך ארון, ועוד.

כדי למקסם את יתרונות המטבח, מבוססת הקולקציה על מספר תובנות:

חיסכון – ניצול חכם של שטחי אחסון מבוזבזים.

דינמיות – אפשרויות חכמות להגדלת שטחי העבודה והאכילה.

חדשנות – שימוש בחומרים מתקדמים ובמוצרים מתוחכמים.

עיצוב נקי – הסתרה של כלי מטבח ומוצרי חשמל.

התאמה – אפשרות לתכנון המטבח בגדלים שונים מבלי לפגוע בעיצוב הבסיסי.

מטבח דגם The Sttip אולם תצוגה ראשון לציון. קולט אדים אינטגרלי, משטחי XGLOSS, ותחנת עגינה לטאבלט
(צילום: אורי אקרמן)

חדש: חיפוי אקריל

חיפוי החלקים השונים במטבח הוא אחד הנושאים המאתגרים את מעצבי המטבחים. בחברת אביבי מטבחים נענים לאתגר עם פתרון חדשני המסמן גם את הטרנד הבא בתחום – חיפוי עשוי אקריל. וכך, הפורמייקה המסורתית, שעברה בשנים האחרונות מתיחת פנים וחזרה להיות מהחיפויים הבולטים, איבדה שוב מהפופולריות שלה, ואת מקומה תופס מה שמסתמן כטרנד הבא – חיפוי בחומרים אקריליים המגיעים במבחר טקסטורות.

הבחירה בחומר הזה ברורה: מדובר בחומר עמיד מאוד, במראה ובגימור איכותיים ביותר. החיפוי האקרילי מגיע כחומר אחיד, מה שמקנה למוצר אריכות חיים. חומר זה שלט בתערוכת החומרים בגרמניה, שהתקיימה לא מכבר. את החומר, המיושם בחזיתות מטבחים, ניתן לראות באולמות התצוגה של חברת אביבי מטבחים.

אחד הדגמים בקולקציה החדשה: The Strip – המטבח השחור – מוצע עם משטח XGLOSS מבית המותג הספרדי COSENTINO. מדובר במשטח המבריק היחיד, בהשוואה לגרניט פורצלן, המבטיח אחריות נגד כתמים ויכול לשאת חום של 300 מעלות במגע ישיר, עם סירים ותבניות חמות המונחים עליו, ללא חשש שיינזק.

מגמת חשמל

מטבח טוב, פונקציונלי וחדשני לא יהיה לעולם מושלם ללא אבזור מתאים של מוצרי החשמל השונים. ברוח זו מציגה חברת אביבי מטבחים חדשנות בדמות קולט אדים אינטגרלי הממוקם במרכז הכיריים הקרמיות. החידוש בקולט זה, מתוצרת חברת BORA, נעוץ בעובדה שהוא אינו צריך לעלות או לרדת ותמיד במישור הכיריים וזמין לעבודה. בנוסף, וברוח ימינו אלה, יש במטבחי החברה מערכת שמע הכוללת תחנת עגינה לטאבלטים.

פתרונות אלה שמציגה החברה מגלמים למעשה את תפיסת עולמה: חדשנות, יעילות ונוחות, המשתלבים ברצון להיות שותפים עם הלקוחות בהטבעת חותם אישי בחדר החשוב בבית.

שני מפעלי החברה, בבני דרום בדרום ובכרמיאל בצפון, מייצגים את ה"אני מאמין" הירוק של אביבי מטבחים. המפעלים מצוידים במיטב המיכון הטכנולוגי, מהמתקדמים בעולם, המאפשרים להגיע לרמות הגימור הגבוהות ביותר, תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים בטכנולוגיה מתקדמת, שיטות ותקנים אירופאיים (ISO 9001), שימוש בחומרי גלם ופרזול איכותיים ביותר, ושמירה קפדנית על הסביבה.


www.avivi.com

תגובות

Comments are closed