קולקציית 'קרני תכלת': גופי תאורה מעוצבים במחירים לכל כיס

קולקציית 'קרני תכלת': גופי תאורה מעוצבים במחירים לכל כיס

החברה המזוהה עם גופי התאורה היוקרתיים של מותגי על נחשקים כ-FLOS האיטלקי ו-MOOOI ההולנדי, לצד צמרת האמנים הישראלים בתחום התאורה, מציעה ללקוחותיה קולקציית גופי תאורה מעוצבים בטווח מחירים נוח, המתחיל מ-199 ש"ח בלבד!

מאת: מערכת 'שמנת' (צילומים: יואב גורין ויח"צ)
סגנון חיים שמנת

כשחושבים על חברת "קרני תכלת", המובילה את ענף התאורה בישראל, מורגלים לחבר אותה עם גופי תאורה יוקרתיים של מותגי על נחשקים, איתם תמיד הייתה מזוהה לאורך השנים.

צילים: יח"צהחברה הינה נציגה בלעדית של למעלה מ-15 חברות תאורה מהמובילות בעולם, ביניהן: חברת FLOS האיטלקית, אשר פיליפ סטארק הוא מעצב הבית שלה; חברת MOOOI ההולנדית עם המעצב המפורסם מרסל וונדרס, MODULAR הבלגית, PROLICHT האוסטרית ועוד. בנוסף לחברות הזרות, גאה "קרני תכלת" לייצג את צמרת האמנים הישראלים בתחום התאורה, כמו אריק לוי ורון גלעד, ורבים נוספים.

בשנתיים האחרונות וברוח המגמה העולמית, חברת "קרני תכלת" מציעה את "קולקציית הבית", הכוללת מגוון רחב של גופי תאורה מעוצבים בטווח מחירים לכל כיס.

קולקציית הבית של "קרני תכלת" היא רחבה, וכוללת למעלה מ-100 גופי תאורה מעוצבים במחירים נגישים, הנעים בטווח שבין 3,000-199 ש"ח בלבד. הקולקציה כוללת מגוון עשיר של גופי תאורה מעוצבים, כולל גופי תאורה צמודים לקיר, עומדים ותלויים, המתאימים לחדרי ילדים, מטבחים, קריאה, חוץ ועוד.

צילים: יח"צורד קוריסקי, סמנכ"ל שיווק "קרני תכלת", מרחיבה: "ברוח התקופה וכחלק מהרצון שלנו לפנות לקהלי יעד חדשים, דרך הצעה של מגוון רחב עד כמה שניתן של גופי תאורה מעוצבים במחירים הנוחים לכל כיס, החלטנו להציע את קולקציית הבית במחירים נגישים. המהלך הביא לנו קהלים חדשים והגדיל את החשיפה והמודעות לחברה, כאשר מדי עונה אנו מוסיפים גופים חדשים המתאימים למגמות העיצוב העולמיות והצרכים של הצרכן המקומי".

חברת "קרני תכלת" מקבוצת "ניסקו חשמל ואלקטרוניקה", מובילה את ענף התאורה בישראל מזה 40 שנה. החברה מתמחה במתן פתרונות מושלמים ומעוררי השראה בתחום התאורה הדקורטיבית הטכנית והמקצועית, כולל תאורת פנים וחוץ, בהתאם לתקציב.

ב-Show Room של "קרני תכלת", המשתרע על פני כ-800 מ"ר ברחוב הנחושת ברמת החייל תל אביב, היא מציגה את החברות ומותגי התאורה המובילים את סצנת העיצוב הבינלאומית, כאשר הדגש הינו על צריכה אנרגטית נמוכה, חדשנות, גמישות עיצובית ורעיונית ואיכות ללא פשרות.


אתר קרני תכלת - www.karney.co.il. חלל התצוגה של קרני תכלת: מגדלי אור - הנחושת 4, רמת החייל, תל אביב, טל' 03-6971069 או 03-5450200, פקס: 03-6041391, דוא"ל [email protected]

תגובות