ITALIAN DESIGN & QUALITY

ITALIAN DESIGN & QUALITY

חברת הריהוט האיטלקית הבינלאומית MERIDIANI, המיוצגת בארץ על ידי פנטהאוז רהיטים, ידועה בפרשנות חדשנית ומרעננת לפריטי עיצוב קלאסיים בעלי מראה על-זמני. החברה חורטת על דגלה את העיצוב והאיכות האיטלקיים, הידועים כחסרי פשרות

מאת: ענת שי-לאור (צילומים: יח"צ)
Designer סגנון חיים

כשמכניסים לבית פרטי ריהוט של MERIDIANI, זוכים בעיצוב המפגין נראות נצחית ויוקרתית

MERIDIANI מזוהה עם קולקציות עיצוב וריהוט נצחיות ואלגנטיות, שלא נסחפות אחר אופנות וטרנדים משתנים, ומקפידה על נראות, פרופורציות מדויקות ונוכחות, המשדרות עוצמה ויוקרה. מראשית דרכה מופקד על עיצוביה הארט דיירקטור אנדריאה פריסיו, ששומר בקנאות על קו עיצובי ברור וייחודי, המתאים באופן מושלם לכל חללי הבית וחללי המגורים החיצוניים, וכולל ספות, כורסאות, מיטות, כיסאות, שולחנות, מזנונים וספריות.

רהיטיה של MERIDIANI מאופיינים בעושר, גיוון ואיכות שאין כדוגמתם

קולקציית הרהיטים של MERIDIANI מזוהה כייחודית בזכות התמחותה בעולם הטקסטיל והשימוש בחומרי הגלם האיכותיים והיוקרתיים ביותר, כמו כותנה בצפיפות גבוהה, פשתן, עור, צמר, משי וקטיפה, בעבודת ריפוד משובחת. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה קולקציית טקסטיל עשירה של למעלה מ-500 בדים ועורות לבחירה, כשפריטי העיצוב משלימים זה את זה לכדי נראות שלמה אחת.

MERIDIANI מציגה במוצריה צבעוניות רעננה ועכשווית

החותמת העיצובית של MERIDIANI מאופיינת במשחקי צבע וחומר ההופכים כל פריט עיצובי לחי ובועט. האסתטיקה העיצובית שלה שומרת על ערכים אמנותיים, תוך שימוש בהדפסים גיאומטריים וקווים נקיים ומינימליסטיים, שפוגשים בעוצמות של חומרים וצבעים בלתי שגרתיים, של העיצוב העכשווי בן זמננו.

קולקציית 2016

הקולקציה לשנת 2016, TYPOLOGY, מציעה מיטות וכורסאות, שולחנות וארונות, המכילים שילוב מתוחכם של חומרים ועושר של פרטים. מהדורת SHINE המיוחדת, כוללת יחידות אחסון, שולחנות קטנים ועוד, הזוכים לשילוב מתכות בגוונים זהובים, עץ וצבעים חזקים.

ברומא, פריז ומיאמי, ובהרצליה – ישראל

חברת פנטהאוז רהיטים השיקה חנות קונספט של MERIDIANI הבינלאומית בהרצליה פיתוח, בה היא מציגה את קולקציות הריהוט החדשות של החברה לשנת 2016, לצד קולקציות נצחיות שנמכרות בהצלחה בכל רחבי העולם. סניף הרצליה מתמחה בייבוא אישי של מותגי היוקרה המעוצבים מכל העולם. המבקרים בסניף יכולים להתייעץ עם איש מקצוע, המציע שירותי ייעוץ וליווי בתכנון של עיצוב החלל, מהשטיח ועד לווילון.

קו בייסיק מעוצב ואיכותי במחירים אטרקטיביים

לפנטהאוז רהיטים סניף נוסף ביפו, בו תמצאו קולקציית ריהוט חוץ וקו בייסיק מעוצב ואיכותי במחירים משתלמים במיוחד. לחברה מחלקה מיוחדת לריהוט לובי לבנייני יוקרה וריהוט מוסדי, שליוותה בשנים האחרונות פרוייקטים רבים, ביניהם מלון האפנדי, מלון עלמה תל אביב, מלון נורמן, ריץ וולדורף ירושלים, גורדוניה ירושלים וכרמים.


פנטהאוז רהיטים - טל' 09-9562133, www.penthouse-furniture.co.il

תגובות

Comments are closed