עיצוב כאתגר חדש ומלהיב

עיצוב כאתגר חדש ומלהיב

המעצבים המומלצים של DESIGNER, דצמבר 2018: מאיה שינברגר, עיצוב פנים

מאת: מערכת Designer (צילומים: איתי בנית)
Designer סגנון חיים

  מאיה שינברגר
  (צילום: לירון ויסמן)

מי אני

מעצבת הפנים מאיה שינברגר, בוגרת בהצטיינות תואר ראשון בעיצוב פנים במסלול האקדמי של המכללה למינהל B.Des, הקימה את הסטודיו בשנת 2012. הסטודיו מתמחה בתכנון ובעיצוב פנים לפרויקטים במגזר הפרטי והעסקי – במגוון רחב של קנה מידה. בין הפרויקטים שהושלמו בשנים האחרונות: בתים פרטיים, דירות ומגורי יוקרה.

פרויקטים בולטים

"שיפוץ דירת 4 חדרים ברמת גן, בה ביקשו הדיירים לייצר מרחב פתוח שמאפשר אירוח ובישול שהם חלק מרכזי בחיי המשפחה (ראו תמונה למעלה). המטרה הייתה לייצר חלל עם אישיות ואופי, שתהיה בו אווירה חמה, מזמינה ואינטימית. הדירה מאופיינת במונוכרומטיות נעימה של גוונים אפורים ובז'ים, המתכתבים עם קיר האבן, שילובי חומרים, טקסטורות, פאטרנים וטקסטיל. "החלטנו לשמר את הקיר בסלון המחופה אבן ולהדגיש אותו. מול קיר האבן ה'פרוע' יש אלמנטים גיאומטריים המייצרים דרמה שקטה בחלל. התכנון התבטא בשימוש בחדש מול ישן על ידי שימור הקיר המקורי – מלאכה מורכבת בפני עצמה, שהעניקה לבית את ייחודו הסופי.

"פרויקט נוסף: שיפוץ פנטהאוז 5 חדרים בתל אביב. הקו המנחה היה ליצור חלל פתוח בו מתקיימים יחדיו הסלון, המטבח ופינת האוכל. המטרה הייתה ליצור חלל אחד מרכזי פתוח ומלא אופי, שישקף את אישיותה ואורח חייה של הלקוחה. הקונספט העיצובי היה ברור מאוד: שחור-לבן ונגיעות צבע, כשהמשמעותית שבהן הן המדרגות הכחולות. נגיעות נוספות של צבעי יסוד מופיעות בפינת האוכל, הספרייה ובחדרי הרחצה".

כאן ובראש העמוד: פנטהאוז 5 חדרים בתל אביב

האני מאמין שלי

"להעניק ללקוחות ליווי צמוד ומלא, החל משלב הקונספט, תכנון ראשוני, תוכניות עבודה, בחירת תאורה, ריהוט ופיקוח, עד לשלב סיום הפרויקט. תהליך התכנון מתחיל בדיאלוג להבנת הצרכים והרצונות של הלקוח, והפיכתם לחזון ויזואלי משותף בדרך להגשמת החלום. עבורי, כל פרויקט הוא אתגר חדש ומלהיב: מציאת פתרונות מיוחדים עבור כל לקוח בהתאמה אישית, בהתחשבות בתקציב ובלוחות הזמנים".

הדבר הבא

"שימוש בחומרים, טקסטורות וגימורים במראה טבעי המזוהים עם עבודות יד, בשילוב עם מתכות מטאליות המדגישות את החומריות הטבעית. גימור רך וטבעי אל מול גושני וגולמי. השילובים צריכים להיות במינון נכון ומדויק בכדי לא לייצר עומס בחלל. הייצור הידני, מכניס אל הבית חמימות, טבעיות, ועוצמה ייחודית. הבחירה והמגוון במינונים הנכונים ובמקום הנכון בכל אחד מהחומרים, היא זו שתהפוך את מראה הבית לייחודי".


MayaShein.com

[email protected]

054-7820870

מאיה שינברגר | עיצוב פנים

תגובות

Comments are closed