חמ"ל סייבר בשת"פ עם ה-Cert הלאומי

חמ"ל סייבר בשת"פ עם ה-Cert הלאומי

חמ"ל הסייבר של Madsec שנקרא Insect מציע לחברות וארגונים שירות שמעדכן אותם אודות זליגת מידע קריטי מהארגון

מאת: מערכת סייבר
טכנולוגיה והייטק סייבר

חברת אבטחת המידע Madsec הודיעה השקה רשמית של הפעילות של חמ"ל הסייבר החדשני שלה אשר פועל בשיתוף פעולה עם מודיעין הסייבר הלאומי של מדינת ישראל, או בשמו הלועזי ה-(Cert (Cyber Event readiness עד כה פעל חמ"ל הסייבר של החברה בהשקה שקטה ומתחת לרדאר.

השת"פ יתקיים גם אל מול ספקיות האינטרנט המובילות בישראל. במסגרת השת"פ חולקת Madsec מידע עם גופים אלו ומסייעת במודיעין ובאיתור התקפות סייבר על לקוחות החברה ועל גופים וארגונים ישראליים. חמ"ל הסייבר ב-Madsec מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

חמ"ל הסייבר מספק שירותי התראות בזמן אמת ללקוחותיו על כוונות של האקרים לבצע מתקפות סייבר מולם וכן בניסיונות לפרסם ולמכור מידע רגיש של החברה שזלג לרשת. החמ"ל מסייע גם בזמן המתקפה, על ידי סיוע ואיתור בזמן אמת של מקור המתקפות. בנוסף, מספקת החברה גם שרותי חקירות סייבר Cyber Forensics, לארגונים וחברות שעברו מתקפה ושמעוניינות לנקות סוסים טרויאנים ותולעים שהוחדרו לארגון. הסיבה לכך היא שבמקרים רבים, לאחר מתקפה על הארגון נותרים אמצעי ריגול, אותן תוכנות זדוניות שוכנות במערכת, אשר לעיתים קרובות לא ניתנות לזהותן על ידי תוכנות אנטי וירוס, והן מאפשרות את המשך זליגת מידע הקריטי החוצה.

תגובות

Comments are closed