מרכזי הפצה בהתאמה אישית

מרכזי הפצה בהתאמה אישית

תחום המרכזים הלוגיסטיים התפתח מאוד בישראל בשנים האחרונות. הקמת מרלו"ג דורשת התמחות ייחודית. פורת קרבי, מנכ"ל המתועשת מקבוצת אורון אחזקות שמאחוריה כבר רשימת פרויקטים מרשימה, מסביר מדוע

מאת: אלעד צור (צילומים: יח"צ)
מרכזים לוגיסטיים נדל"ן

חברת המתועשת בע"מ מקבוצת אורון אחזקות והשקעות הציבורית, גאה להיות מהחברות המובילות בתחום התכנון וההקמה של מבני תעשייה, מרכזי מסחר ומרכזי הפצה תוך שהיא דואגת להתאים לכל לקוח את המבנה לצרכיו באופן מלא. החברה מתמחה בתכנון והקמת מבנים מתועשים המבוססים על שלד בטון טרומי, קירות טרומיים מבטון או מפנלים מבודדים וגגות פלדה. שיטת הבנייה המתועשות בה מתמחה החברה מאפיינות הקמת מפעלים, מבני תעשייה, מרכזי אחסון והפצה, מרכזי מסחר, מפעלי מזון ועוד בה נדרש מבנה עם מפתחים גדולים בין העמודים וחללים גבוהים.

    פורת קרבי

"הקמת מבנה זו השקעה כבדה וארוכת טווח. מבנה המתוכנן בצורה נכונה התואמת את אופן הפעילות העסקית של הפירמה ואין זה משנה אם מדובר במחסן הפצה, מפעל או חנות גדולה, מייעל מאוד את הפעילות העסקית, חוסך בהוצאות ומהווה גורם משמעותי מאוד בהצלחת העסק", אומר פורת קרבי, מנכ"ל המתועשת.

"מדובר בתהליך ארוך ומורכב שמחייב ניסיון רב וידע מעמיק בתרגום צרכי הלקוח למפרט טכני הנדסי, הכנת תכנון מוקפד, הסדרת הרישוי והקמת המבנה. אנו יודעים לנהל את התהליך הזה, לשלב בתוכו צוות מתכננים מנוסה ולעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. לכל אחד מחברי הצוות יש תפקיד וחשיבות וביחד מתקבלת התמונה הכוללת של הקמת הפרויקט והכל מסתכם ליום חגיגי במיוחד של פתיחת הפרויקט המסכם עבודה עצומה של כל הצוות ביחד" אומר פורת.

מפעלי סודה סטרים. 35,000 מ"ר. להבים

למתועשת יש רישיון לבצע עבודות הנדסיות בהיקף בלתי מוגבל וכן הסמכה של "קבלן מוכר" וספק של משרד הביטחון, המאפשר לחברה לקחת חלק בפרויקטים עבור גופים ממשלתיים וביטחוניים.  "את המוניטין שלנו צברנו במשך שנים כחברה היודעת לייעל את תכנון המבנה ולהוזיל עלויות מבלי לפגוע באיכות התכנון האדריכלי", מסביר קרבי את יסודות ההצלחה ואכן, המתועשת מקבוצת אורון אחזקות והשקעות חתומה על פרויקטים רבים ומוצלחים בענף הבנייה כגון המרכז הלוגיסטי של הריבוע הכחול בקיבוץ אייל המשתרע על פני כ-26,000 מ"ר, מפעלי סודה סטרים בלהבים בשטח של כ–35,000 מ"ר, המרכז הלוגיסטי של קרביץ, רנואר, אלבר ועוד.

מה מייחד את המתועשת?

"מעבר לניסיון רב השנים, המתועשת היא החברה היחידה שפועלת בנישה של המבנים המתועשים כשמאחוריה גב של קבוצת בנייה ציבורית גדולה – קבוצת אורון אחזקות והשקעות. מצב זה מאפשר לנו להעניק לכל לקוח יחס אישי "בגובה העיניים" המאפיין חברות קטנות יותר עם יכולת להגיב במהירות לכל בקשה ואתגר, כשמאחורינו גב רחב של חברה ציבורית בעלת איתנות פיננסית המבצעת את כל תחומי ההנדסה האזרחית – החל ממחצבות, מפעלי אספלט, מפעלי בטון, ביצוע עבודות תת קרקעיות, עבודות מנעור, סלילת תשתיות, הקמת גשרים, הקמת מבני ציבור, ייזום ובניית יחידות דיור, ויש בה ידע רחב של צוות מהנדסים המתמחים במספר רב של תחומים.

"הקשר והסינרגיה בין כל חברות ופעילויות הקבוצה מעניק ללקוח שקט נפשי ואת הידיעה הברורה והבטוחה שהוא נמצא בידיים טובות. הפרויקט שנמסר לנו לביצוע גם יסתיים ויימסר בהתאם לסיכומים ועל הצד הטוב ביותר". מסכם קרבי.

תגובות