Bi SOFT STYLAGE – Filling me softly

Bi SOFT STYLAGE – Filling me softly

המזרקים הארגונומיים החדשים של Bi-SOFT STYLAGE מאפשרים סטנדרט חדש של דיוק, נוחות, בטיחות ושליטה

מאת: ענת יפה (צילום: יח"צ)
סגנון חיים שמנת

במשך שנות התפתחותה המואצת של הרפואה האסתטית, עמדו בראש סולם העדיפויות קריטריונים כגון בטיחות סוגי החומרים השונים, סמיכות החומרים או משך השפעתם, בזמן שלמבנה המזרק עצמו – המהווה את כלי העבודה העיקרי של הרופא ומשפיע על נוחות העבודה, השליטה במכשיר, הדיוק בהזרקה ומכאן בהכרח מוביל לתוצאה אופטימלית – לא הוקדשה מחשבה מירבית.

חברת "אלפאמדיקס" השיקה לאחרונה את סדרת מזרקי Bi–SOFT STYLAGE. הדור הבא של מערכות ההזרקה, לשיפור התוצאות, לנוחות העבודה וליעילות ובטיחות מירבית. פיתוח זה ממעבדות VIVACY, צרפת, מציין פריצת דרך עולמית בתחום. "עכשיו ניתנת לרופאים העוסקים באסתטיקה היכולת להיות מקצועיים ומדויקים יותר, ולמטופלים לקבל את התוצאה האופטימלית עבורם", מדגישה אורית קאופמן, סמנכ"ל אלפאמדיקס.

מהו מזרק Bi-SOFT STYLAGE?

Bi-SOFT STYLAGE הוא אחד מחומרי המילוי הפופולריים בארץ ובעולם, ונמכר בכ-85 מדינות ברחבי העולם. ייחודו בתוצאה הטבעית המתקבלת בהזרקה, הודות לאנטי-אוקסדינט העוצמתי, מניטול, המשולב בחומצה ההיאלורונית. המניטול מונע פעילותם של רדיקלים חופשיים הפוגעים בתאי הגוף ומאיצים את תהליך ההזדקנות.

Bi-SOFT STYLAGE הינו מזרק ארגונומי, עם מנגנון בטיחותי מוגן-פטנט, המותאם לסדרת חומרי המילוי STYLAGE. למזרק החדש מספר יתרונות:

בטיחות: מנגנון בטיחותי בלעדי שמונע הזרקת החומר לכלי הדם.

יציבות לצד גמישות: האתגר הארגונומי העיקרי של VICACY היה למצוא איזון בין צורכי היציבות לבין צורך התמרון. בכדי להשיג זאת, מיקמו את מרכז הכובד של גוף המזרק כך שיימצא קרוב יותר לבוכנה. כתוצאה מכך ידו של הרופא יציבה יותר ומתאפשרת הזרקה יעילה, בטוחה ומדויקת מתמיד.

דיוק ושליטה מלאה: ההזרקה מתבצעת באמצעות כרית כף היד במקום קצה האגודל, מצב המאפשר הזרקת חומרים לאורך זמן תוך לחץ הזרקה נמוך.

צבעים שונים למזרקים: הם מותאמים לסדרת מוצרי STYLAGE, על פי מידת הסמיכות שלהם. הצבעים מאפשרים זיהוי ויזואלי מיידי, למניעת טעויות בזמן העבודה.

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== =====

מה אומרים הרופאים?

"למזרק Bi-SOFT STYLAGE המשוכלל יש השלכות דרמטיות על תוצאות הטיפול. עיצובו הייחודי מאפשר אחיזה יציבה יותר של המזרק והזרקה מתמשכת לאורך זמן, ובהתאם לכך התוצאה חלקה יותר. השינויים המבורכים שמביא עמו המזרק החדש תורמים בכל היבט אפשרי להשגת תוצאות טיפוליות מיטביות ומראה טבעי". ד"ר מימי ארנרייך, מומחית בכירורגיה, מטפלת ומרצה בינלאומית בתחום האסתטיקה.

"המזרק החדש ארגונומי ונוח יותר לפעולה. ניכר שהיתה מחשבה לעזור לרופא להפעיל פחות לחץ על כף היד והאצבעות, איברים חשובים כשמזריקים הרבה שעות ביום". ד"ר מוניקה אלמן, מומחית לרפואת עור.

"המזרק מאפשר לדייק טיפות מיקרוסקופיות ולהזריק לכל הכיוונים עם לחץ אחיד מאוד. החומר יוצא מדוד ונותן תחושה של ביטחון". ד"ר דב קליין, מומחה לכירורגיה פלסטית.

"סדרת המזרקים החדשה מאפשרת לבצע טיפול מדויק תוך התאמה מושלמת לכל אחד מאזורי הפנים. גם החידוש המרענן של שימוש בקשת ססגונית של צבעים, לא רק שמוסיף הנאה ושמחה לטיפול, אלא מאפשר למטופלת לזהות ולדעת בדיוק מה היא מקבלת". ד"ר ליאורה הולנדר, מומחית בכירורגיה פלסטית.

"גוני המזרק מאפשרים לעשות עבודה יותר בטוחה ושמחה, יופי – נוחות – ארגונומיות הם כל מה שצריך עבור יצירת יופי". ד"ר אלכס אלטס, מומחה לרפואת עור.

"חשיבות עיצוב המזרק רבה מאוד והושקעה מחשבה כדי לתת לרופאים כלי עבודה נוח". ד"ר מרינה לנדאו, מומחית ברפואת עור.

"צורת האחיזה והיכולת להחדיר את המחט נוחה ונעימה מאוד, המזרק מיועד גם לכירורגים עם ידיים חזקות". ד"ר אלכס לבנברג, מומחה בכירורגיה פלסטית.

"החוויה נעימה, נוח להזריק, הצורה ידידותית. אין התנגדות הזרקה ובנוסף הפידבק מהלקוחה מצוין". ד"ר יעקב דביר, מומחה בכירורגיה פלסטית.

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== =====


חברת אלפאמדיקס, היבואנית והמשווקת הבלעדית VIVACY, MERZ , LUMENIS, VIORA, POLLOGEN, OXYGENETIX, DERMACEAUTIC
לבירור פרטי קליניקה קרובה לאזור מגוריכם, ניתן לפנות אלינו בטלפון: 03-7589090. אתר החברה: www.alphamedix.co.il

תגובות