בין הגלוי לנסתר בעולמנו הקר

בין הגלוי לנסתר בעולמנו הקר

יש מי שיעדיפו את המקרר בלתי נראה, כחלק אינטגרלי מהארון, אחרים יעדיפו אותו גדול, רחב ודומיננטי בנוכחותו. המותג Gorenje - המתמחה במוצרי חשמל יוקרתיים למטבח - מאפשר לכל אחד להגשים ולממש את הבחירה האישית המתאימה למטבח שלו

מאת: ענת יפה (צילומים: יח"צ חו"ל)
Designer סגנון חיים

דומיננטי ומעוצב

המקררים הרחבים והדומיננטיים, סדרה פרי עיצובם של מעצבי-העל פיליפ סטארק, קארים ראשיד ואורה איטו (ראו תמונה בראש העמוד), מתהדרים ברוחב 1.20 מ' ומתאימים לאורח החיים המודרני והמתקדם. בזכות גודלם ועיצובם הייחודי והמרשים, הם מהווים עוגן מרכזי בעיצוב המטבח.

המקררים בנויים משתי יחידות של 60 ס"מ כל אחת, עם שני מנועים נפרדים, ומחוברים כך שמקום האחסון גדול יותר ומנוצל בצורה היעילה ביותר. בשל עומקו הייחודי- 64 ס"מ, המוצרים שעומדים על המדף נמצאים בחזית אחת רחבה, בגובה העיניים, מבלי להסתתר מאחורי מוצרים אחרים. המקרר אינו בולט מחוץ לקו הארונות ("קו אפס"), והנראות הכללית של המטבח נקייה וקוהרנטית. נפח המקררים מגיע ל-630-670 ליטר, והם פועלים בשיטת no-frost, עם מספר פונקציות טכנולוגיות מתקדמות.

מקרר בתוך ארון

סדרת המקררים האינטגרליים, מובנים בתוך ארונות המטבח, כך שהדלת החיצונית של הארון צמודה לדלת של המקרר, כדי ליצור אחידות מלאה במראה. המקררים בעלי מקפיא תחתון, מתהדרים בשיטת קירור מתקדמת הנקראת no-frost dual advance. טכנולוגיה חדשנית זו משלבת שתי שיטות קירור ביחידה אחת, השומרת על לחות מותאמת ומבטיחה שמירה על טריות המזון לזמן רב יותר ממקרר רגיל.

המקפיא פועל בשיטת no-frost, שיטה המבטיחה זרימת אוויר קר בתא ההקפאה מ-0 מעלות ועד למינוס 24 מעלות. בנוסף למקרר עם המקפיא התחתון, אפשר לבחור גם במקררים ללא מקפיא כלל, או מקפיא אינטגרלי נפרד, הפועל גם הוא בשיטת no-frost בדירוג אנרגיה A.

תגובות

Comments are closed