Atelier – חלל השראה לעיצוב הבית

Atelier – חלל השראה לעיצוב הבית

חלל קונספט ייחודי שפתחה רשת MODY מציע ספריית חומרים מעוררת השראה, לצד עיצובים וטכנולוגיות המנגישים את כל השפע של אולם התצוגה במקום אחד - בו ניתן לחוש, לשלב ולהתרשם משילוב החומרים לפני היישום הסופי בשטח

מאת: מיכל אסף (צילומים: עודד סמדר)
Designer סגנון חיים

תהליך בנייה או שיפוץ מתחיל עם אנרגיות חדשות, רצון לשינוי וציפייה לקראת בחירת האלמנטים שיקיפו אותנו ויהפכו לחלק בלתי נפרד מהבית החדש שלנו.

לפעמים, לאורך התהליך, בגלל אינסוף האפשרויות הקיימות אנחנו הולכים לאיבוד, מתעייפים ונתקלים בבעיה: קשה לנו לדמיין את התמונה המלאה כשכל אלמנט נבחר לחוד. חלל ה-Atelier מבית MODY מאפשר לנו לבחון אוסף חומרים עשיר בחלל אחד וליצור לנגד עינינו לוח השראה המאפשר לנו לקבל תמונה רוחבית ומוחשית לפני קבלת החלטות חשובות לגבי ריצוף, אריחים, כלים סניטריים ועוד, שאיתן נצטרך לחיות תקופה ארוכה מאוד.

התכנון הופך למוחשי

בתחילת תהליך התכנון בכל פרויקט האדריכלים מנהלים רישומים, מכינים תכניות, מצלמים, נוטלים דוגמאות ועוברים עם כל אלה לאולם התצוגה הבא. שם הם עורכים התאמות והשוואות, וחוזר חלילה באולם התצוגה הבא, עד לשביעות רצונם ורצון לקוחותיהם.

מתוך הבנה של מורכבות התהליך, ובעקבות שיחות רבות שקיימו עם אדריכלים ומעצבים, הוחלט ברשת MODY לפתח שיטת עיצוב חדשה, שתקל על אנשי המקצוע ולקוחותיהם לקבל החלטות מושכלות במקום אחד, ולבנות חלל שלם הנשען על הכלי הנחוץ של לוח ההשראה, MOOD BOARD. כך, גם אם הדרך להחלטה העיצובית כרוכה בהתלבטויות רבות, הכול נעשה במרוכז, בלי ללכת לאיבוד בין אינספור אפשרויות, בלי להתעייף ולכתת רגליים ותוך ניצול יעיל של זמן.

חוויה איכותית לאדריכלים וללקוחות

"באולמות תצוגה גדולים יש ערב רב של אפשרויות, שלא תמיד מאורגנות נכון", אומר אדריכל פיצו קדם, "במיוחד כשרוצים להציג כמות גדולה של חומרים בשטח מצומצם יחסית. מקום כמו ה-Atelier מאפשר לנו, כאדריכלים, לדייק את הבחירות ולזקק אותן. כשבמקום אחד מוצגות החברות שאיתן אנחנו אוהבים לעבוד והדוגמאות שלהן אנו זקוקים, השיח הופך לממוקד הרבה יותר".

MOOD BOARD

את לוח ההשראה שלכם תוכלו ליצור בסניפי ה-Atelier הממוקמים באולם התצוגה הראשי של MODY, ברחוב הלח"י בבני ברק ובאולם התצוגה בראשון לציון. כל אדריכל ומעצב יכולים לתאם פגישה, לעלות לקומה השלישית, לאסוף את החומרים הנחוצים להם לעיצוב מספריות עשירות של חומרים ולהמחיש ללקוח כיצד הם משתלבים יחד. מחכים להם שם יותר מ-200 דוגמאות ריצוף וחיפוי מדוקקות בגימורים שונים, כמות דומה של דוגמאות פרקט בשלל גימורים וסגנונות, יותר מ-120 דוגמאות אבן טבעית, למעלה מ-30 סדרות של ברזים בסגנונות ובגימורים עכשוויים, ולכל אלה מצטרפים מניפות צבעים, חומרי גמר של ארונות אמבטיה ואפילו דוגמאות טקסטיל רלוונטיות. לאחר האיסוף יושבים להרכיב את תמונת העיצוב הכוללת, כשבדרך בודקים איזה חומר מתאים למשנהו, מה יכול להוות תחליף במקרה של חוסר התאמה, ומה בסופו של דבר יוצר את המראה הרצוי.

בהקמת ה-Atelier ביקש אייל דואניאס, מבעלי MODY, לפשט לאדריכלים את תהליך בחירת החומרים ולחסוך זמן יקר, ולפעמים מיותר, של התלבטויות. "ואם ירצו, יוכלו לרדת להתרשם מתצוגות חדרי הרחצה בשאר הקומות כדי לקבל אינדיקציה כיצד הדברים נראים 1:1", מסביר דואניאס, שמבטיח חלל מעוצב ושקט באווירה רגועה. והאדריכלים לא לבד. יועצי החברה מלווים אותם ואת הלקוחות לאורך כל התהליך. הם מתכוננים מראש לכל מפגש על-ידי קבלת תוכניות הבנייה ממשרדי האדריכלים, ומכינים את החומרים המרכזיים מבעוד מועד בהתאם לסגנון הפרויקט ולדרישותיו.


אתר: mody.co.il
סניפי ה-Atelier: בני ברק, רח' ל"חי 31 (מול הדיזיין סנטר) | נתניה, רח’ המלאכה 22 א.ת פולג | ראשון לציון, רח’ בן צבי 32.
בצילומים: גלריות ה-Atelier באולמות התצוגה של MODY בבני ברק ובראשון לציון.

תגובות

Comments are closed