מקום טוב באמצע הדרך

מקום טוב באמצע הדרך

פארק צרעה מציע שטחי תעשייה, מלאכה ולוגיסטיקה להשכרה בפארק מודרני. במנהלת הפארק מסבירים מדוע זה המקום בשבילכם

מאת: נעם גל (צילומים: יח"צ)
מרכזים לוגיסטיים נדל"ן

הביקוש הגובר לשטחי אחסנה ולוגיסטיקה, מביא בשנים האחרונות גם להקמת פארקי תעסוקה חדשים, לאורך צירי תנועה נגישים, עם התמחות ספציפית לתחום המרכזים הלוגיסטיים. אחד הפארקים החדשים הוא פארק צרעה, במיקום מרכזי על כביש 38, בסמוך לכביש 1 ולכביש 6 ובמרחק נסיעה קצר מ-2 הנמלים: נתב”ג ונמל אשדוד.

בחברת פארק צרעה, בו שותפה בין היתר קבוצת דנישרא, מספרים כי הפארק פועל ומציע שטחים להקמת מבנים מותאמים לשוכרים. חברות ועסקים יכולים לבוא, ליהנות מהמיקום ומהתנאים המצוינים שמציע הפארק, ולהקים לעצמן, מרכז לוגיסטי חדיש, מבנה משרדים, תעשייה.

מרלו"ג חברת אלדו בפארק צרעה

מה עוד מציע הפארק?

מחירים נוחים – דמי שכירות נמוכים למ”ר, לצד ארנונה מוזלת. המחירים נחשבים לזולים, בעיקר ביחס לאזורי תעסוקה אחרים, הממוקמים במרחק נסיעה דומה, או אפילו רחוק יותר מהנמלים הראשיים ומצירי התנועה המרכזיים. גם תחנת הרכבת של בית שמש, הופכת את המקום לנגיש במיוחד עבור העובדים, מסבירים שם. בנוסף, מדובר בפארק מנוהל ומתוחזק, כולל שירותי שמירה, תחזוקה למבנים, טיפול בשטחים הציבוריים וכו’, כך שמי שיעתיק את לצרעה, אינו מקבל רק מחסן או שטח לעסקים, אלא גם בית ומקום ראוי לקידום עסקיו.

פארק צרעה בשטח של 250 דונם והיקף המבנים הצפוי יעמוד על 120 אלף מ”ר. הפארק המודרני, מספרים במינהלת, ייתן פתרונות לחברות מכל הגדלים והסוגים. זאת, לצד חברות גדולות ומובילות שכבר הפכו את הפארק למשכנן, כמו יפאורה, דאטא טכנולוגיות, טריומף, זטא, נובל אנרג’י, נעלי אלדו, מפעל "מנה" מקבוצת שסטוביץ ועוד. הפארק פתוח גם בפני חברות קטנות ובינוניות. ניתן לשכור מבנים עצמאיים בשטח של מ-1,500 מ”ר ועד 20,000 מ”ר, או יחידות בשטח החל מ-300 מ"ר.

הקמה והשכרה של מבנה מותאם ללקוח

מפגש עם הלקוחות בו מבררים במשותף את צרכיהם. השטחים מתוכננים מראש על ידי הפארק בהתאם לצרכים שהוגדרו בסטנדרט תכנון ובנייה גבוה בהאם לפרוגרמה של אזור התעסוקה. ממועד תחילת העבודה ואישור התוכנית על ידי הלקוח, הוא יקבל את המבנה לידיו בתוך 12 חודש, מבטיחים בפארק.

תגובות