הסוד השמור שכבר אפשר לגלות

הסוד השמור שכבר אפשר לגלות

האם תכשיטים ברמה הגבוהה ביותר חייבים לעלות עשרות אלפי שקל ולהיות נחלתם של עשירים בלבד? האם יש דרך להוזיל את מחירי התכשיטים בלי לפגוע ביופיים, בעיצובם, באיכותם וברמת הגימור המושלמת שלהם? מתברר שיש, ומדובר בסוד שכעת הגיע הזמן לגלות

מאת: ענת יפה (צילומים: יח''צ)
סגנון חיים שמנת

החגים מתקרבים ורבים מאיתנו מחפשים מתנה יפה ובעלת ערך רב, כדי לשמח את היקרים לנו מכל. תכשיט מעוצב, מקורי ויפהפה הוא מתנה נפלאה להביע את רגשותינו הכמוסים ביותר, אבל עד עתה היה נדמה כי דרך ביטוי זו היא נחלתם של עשירים בלבד, שכן תכשיט ראוי ברמה הגבוהה ביותר הרי עולה עשרות אלפי שקל. אבל לא עוד.

מתברר שעד עכשיו היה סוד שמור וגדול, שרבים בעולם התכשיטנות ניסו לשמור עליו מכל וכל, משום שגילויו לקהל הרחב היה עלול לפגוע במכירותיהן של חנויות התכשיטים היוקרתיות הפזורות ברחבי הארץ, בעיקר בקניונים ובאתרי הקניות המובילים. אך כעת הגיע הזמן לגלות אותו, כדי שתכשיטים ברמה הגבוהה ביותר, כאלה שישמחו כל אחת, לרגל כל אירוע משמעותי בחייה, או פשוט כי אוהבים אותה (או אותו… גם לגברים מגיע…), יוכלו להיות באמת נחלת הכלל.

לסוד השמור הזה קוראים "החדר הפרטי של תכשיטי BLOOM". הוא נמצא ממש לא רחוק, ובנגישות גבוהה ביותר מכל מקום בארץ – בסמיכות לתחנת הרכבת סבידור מרכז בתל אביב, באזור בורסת היהלומים ברמת-גן.

מהו החדר הפרטי הסודי הזה, ולמה לא שמעתם עליו עד עכשיו? כדי לזכות בתשובות הולמות פנינו לאיש שהגה את הרעיון הפלאי הזה. הופתענו לגלות שמדובר בבחור צעיר בהחלט, וגם נמרץ ורהוט. דניאל בלום (33) שמו. כן, כן, הוא בן המשפחה ולמעשה הדור רביעי לחברת תכשיטי BLOOM הוותיקה, שהוקמה בבלגיה לפני כמעט 100 שנה (!) על ידי הסבא-רבא שלו, המשיכה להיות מנוהלת על ידי סבו ועלתה ארצה עם אביו סטיב בלום, ממניעים ציוניים לגמרי. כאן, בארץ הקודש, החברה אשר ממשיכה במלאכת התכשיטנות המבורכת, פורחת ומשגשגת.

בלום הצעיר, שאחראי על השיווק והניהול בשוק הישראלי, הוא כיום הרוח החיה בעסק המשפחתי המכובד. "הביטו בקולקציה הזו", ביקש ושלף מתוך הכספת השמורה שורה של עגילים, טבעות יהלומים, צמידים, תליונים יפהפיים ומעוצבים, ועיניי נפקחו לרווחה. המגוון היה מפתיע בעושרו ובאיכותו. מיששתי בידיי את טבעת היהלום המרהיבה ביופייה. "בחנות תכשיטים בקניון היא תעלה בסביבות 10 אלפים שקל. אצלנו היא עולה 5,400 שקל בלבד. כמעט חצי מחיר. זה המחיר שגם החנות תשלם על הטבעת הזאת, ואצלנו הפער הזה פשוט נחסך מהלקוח".

מעצבים פנטזיה

הרעיון של דניאל בלום מהווה מהפכה של ממש. הוא הצליח לשנות לחלוטין את דרכי הקנייה המקובלות של תכשיטים בארץ. איך זה קורה? "פשוט מאוד", הוא אומר בגאווה של מי שהצליח באמת להוביל מהפכה צרכנית ראויה לשמה: "אצלנו משלמים נטו על התכשיט. אין לנו הוצאות נוספות, כמו תשלום לפרזנטורית, שכירת חנות, עמלה למוכר, הוצאות שיווק יקרות. למעשה, הלקוח קונה את התכשיט האהוב עליו במחיר סיטונאי. אנחנו גם לא צריכים לשלם פערי תיווך, כי התכשיטים מעוצבים אצלנו בחברה. אצלנו כל היופי הזה הוא כחול-לבן. בגלל כל הסיבות האלה הצרכן פשוט מרוויח מחיר טוב".

ומי מוזמן להגיע לחדר הפרטי הכבר לא סודי הזה?

"כולם יכולים להגיע, בתיאום מראש", אומר בלום. "לחדר הפרטי שלנו מגיע מגוון רחב של לקוחות, מכל קצות הארץ וגם תיירים מחו"ל. כלות, חתנים, בני משפחה, אנשים שחוגגים אירועים משמעותיים בחייהם, דתיים, חילוניים, עולים ותיירים ממדינות שונות. כל לקוח בוחר את היום ואת השעה שבה יגיע לפגישה בחדר הפרטי ויזכה ליחס אישי, לתשומת לב ולהקשבה שלמה לצורכיו ולרצונותיו. בזכות התקשורת הבלתי אמצעית אנחנו מצליחים לעצב ללקוח את הפנטזיה שלו. יש לי הנאה רבה לראות לקוחות שנהנים מהתכשיטים שרכשו ובזכותם יזכו לחגיגת ראש השנה היישר מהחלומות".

תכשיטי BLOOM מופצים לא רק בארץ, אלא גם ב-25 מדינות (!) בחמש יבשות. ההצלחה הבינלאומית מוכחת כבר לאורך שנים, כי התכשיטים של BLOOM באמת מיוחדים ומקוריים, עם הקפדה על חומרי הגלם המעולים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם התכשיטנות.

אז בתוך כל מבול ההכנות לקראת חגיגות השנה החדשה קבלו החלטה חשובה: להיפרד מחנויות התכשיטים היקרות ופשוט להרים טלפון, לקבוע פגישה אישית ולגלות דרך חדשה לקנות תכשיטים יפהפיים שנראים אולי מיליון דולר, אבל עולים הרבה פחות.


BLOOM תכשיטי יוקרה: טל': 03-7510000 | שוהם 6, רמת-גן | www.bloom-jewelry.com

תגובות