צובעים את תקופת החגים

צובעים את תקופת החגים

מאת: מערכת שמנת
סגנון חיים שמנת

 

GUERLAIN – Sun Kissed: בשורה זוהרת ושזופה

1. קייס (מכסה) מעוצב הניתן לרכישה בנפרד, מגיע ב-15 עיצובים, החזיר אותי 30 שנה אחורה: סבתא שלי מוציאה מתיק האיפור שלה קופסה קטנה עם מראה קטנה ואודם אדום. תמיד זה הקסים אותי. עכשיו הגירסה המעוצבת, המודרנית והחדשנית ומראה שנפתחת עם קפיץ.
2. Rouge G Lipstick – שפתון עשיר בפיגמנטים, מכיל שמנים חיוניים, קל, נוח ונעים לשימוש, ומושלם בתוך הקייס.
3. Terracotta Light – ההתמחות של גארלן ואחת האהבות שלי כמאפר – ברונזר זוהר ונעים לשימוש כסומק או כמשזף לכל הפנים. מגיע בשישה גוונים מהפנטים, מט או מבריק.
4. Meteorites Base – פריימר מושלם המצמצם נקבוביות, מעניק תחושת מתיחה קלה ונעימה ומשפר את עמידות המייקאפ.
5. Precious Light – קונסילר טוש לטשטוש נקודתי של כתמים וכהויות. ממליץ לא לפדר מעליו, להשאיר את העור רך וגמיש ולא להבליט את הקמטוטים.
6. Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder – פודרה המבוססת על כדורי פנינים בתפזורת. מעניקה זוהר עדין ובעלת ניחוח משכר.
7. Eyeliner Black – אייליינר בעל מכחול דק ומדויק, עמיד ביותר. כמאפר, שאחת מאהבותיו הגדולות היא האייליינר המושלם, מוצר זה קיבל מקום של כבוד בתיק האיפור שלי.
(לחצו להגדלה)


YSL – Summerfly: בשורה רעננה ומבריקה

1. Velupte Tint-In-Balm – שפתון לחות עם גוון, סוג של גלוס עדין בצורת שפתון. מכיל רכיבי לחות וטיפוח שמרככים ומפנקים את השפתיים ומעניקים גוון רך ונעים.
2. Touche Eclat Glow Shot – היילייטר במרקם קרם, לשימוש כבסיס, לערבב עם מייקאפ או מעליו, בנקודות שנרצה להאיר ולהבליט.
3. Rouge Pur Couture – שפתון בעל צבע טהור, עשיר בפיגמנט, רך במרקם וקל למריחה.
4. Le Teint Touche Eclat – מייקאפ המעניק זוהר לעור, עם כיסוי בינוני-גבוה. ממליץ למרוח עם ספוגית לחה ולפדר קלות מעל.
5. Le Teint Encre De Peau – מייקאפ קל ועמיד, עדין למריחה, עם יכולת כיסוי בינונית ותחושת רכות מרבית.
6. Touch Eclat – מוצר הדגל של המותג ואהבת חיי הגדולה. הקונסילר המושלם המעניק בוסט של אור וזוהר. אני משתמש בו בעיקר באזור העין והרקות, על עצמות הלחיים ובמרכז הפנים, על גשר האף והמצח. תיק האיפור שלי לא יהיה שלם ללא מוצר הפלא הזה. מהחברה נמסר לי כי כל 10 שניות נמכרת יחידה ממנו ברחבי העולם… לא מבין איך לא יותר
(לחצו להגדלה)


איפור, קונספט ופרפרים בן קדר צילום ביוטי שי פרנקו צילום קומפוזיציות מוצרים קית גלסמן עיצוב שיער קובי קלדרון דוגמניות קארינה ל-MARS Models ואל לאלינור שחר

תגובות