צמחי מרפא בשירות השלפוחית

צמחי מרפא בשירות השלפוחית

צמחי מרפא יעילים ביותר לטיפול בתופעות שונות המתבטאות בתכיפות ודחיפות מתן שתן. חברת פריסו היא יצרנית כמוסות מצמחי מרפא המשמשים לטיפול בבעיות שונות בדרכי השתן מזה מאות שנים

מאת: ענת יפה (צילומים: פריסו)
סגנון חיים סיקסטיז

קורה שהתעוררתם באמצע הלילה כשהשלפוחית לוחצת ועליכם להטיל שתן? האם יש לכם נטייה לדלקות חוזרות בדרכי השתן? מרגישים שאתם מתקשים להתאפק ומתרחש לו טפטוף של שתן? ובכן, אתם לא היחידים. תופעות אלה שכיחות בקרב בני הגיל השלישי.

את אחד הפתרונות לתופעות אלה מספקת חברת "פריסו", המשווקת בארץ ובעולם כמוסות מצמחי מרפא מרוכזים, המהוות את המענה הטבעי והיעיל לפתרון בעיות בדרכי השתן לגברים ולנשים.

את פריסו מנהלת תמר סופר, בת ה-75, שהגיעה לתחום זה אחרי שפרשה לגמלאות מעבודתה בתחום החינוך המיוחד. "כשפרשתי לגמלאות הכרתי את יוחנן פרי ז"ל, אדם נפלא שעסק בחקר הסגולות הרפואיות של צמחי מרפא, סגולות הידועות עוד מהתקופה העתיקה. פרי התמחה ופיתח את טכנולוגיות הקטיף והייצור הייחודיות שבהן משתמשת החברה.

"נסעתי עם פרי לסיציליה, שם רווחת סברה שמי שצורך צמחי מרפא מסוימים – 'משתין רחוק'…עם גילויים אלה חזרנו ארצה, ונעזרנו ברופאים ומומחים ממכוני מחקר שונים. לאחר ניסיונות רבים לריכוז החומר הפעיל, הגענו למסקנה שאף על פי שקשה לבודד את החומר הפעיל בחומר הגרוס, הרי יש בחומר המרוכז משהו שמשפיע על המערכת האוטונומית (הבלתי רצונית) שלנו וגורם לשיפור ניכר בהקלת מתן שתן וכן בהפחתת ומניעת דלקות חוזרות אצל נשים ומניעת דליפות שתן", מספרת סופר.

פריסו מייצרת כמוסות ואחראית על שיווק המוצר, בעיקר על ידי דיוור ישיר לכל רחבי העולם. החברה מייצאת את מוצריה למדינות רבות, בהן שוויץ, גרמניה, ארצות הברית, קנדה, בריטניה, אירלנד, ברזיל, קניה וארצות נוספות.

פריסו מציעה מגוון מוצרים לנשים ולגברים:

בין המוצרים לנשים – אופונטימה. ולגברים מציעה פריסו את אופונטימל, המסייע בחיזוק ההשפעה על בלוטת הערמונית.

וכיצד מתמודדים עם גישתם של רופאים קונבנציונאלים אשר אינם אוהבים מוצרים אלטרנטיביים?

"שאלה טובה, הכמוסות מיוצרות במעבדות מורשות ע"י משרד הבריאות, ולפי ניסיונות רבי שנים הוכח כי אין התנגשות בין הכמוסות שלנו לבין כל תרופה אחרת. אין כל תופעות לוואי: לא בחילות, לא השמנה ולא עייפות או ערנות יתר. חוץ מזה, המוצר גם קיבל הכשר מהרבנות", מסכמת סופר.


תמר סופר, מנכ"ל פריסו בע"מ - טל': +972-3-5495469, מייל: [email protected], אתר: www.prisso.co.il

תגובות